Tragiczny wypadek w Biskupcu. Do tragedii doszło przy pracy na polu Tragiczny wypadek w Biskupcu. Do tragedii doszło przy pracy na polu

Do zdarzenia doszło w gminie Kolno podczas pracy na polu. 45-letni rolnik zginął na miejscu, gdy wciągnęła go prasa rolująca. (© Pixabay.com)

Do zdarzenia doszło w gminie Kolno podczas pracy na polu. 45-letni rolnik zginął na miejscu, gdy wciągnęła go prasa rolująca.

45-letni rolnik obsługujący prasę rolującą podczas zbierania słomy został wciągnięty przez maszynę. Wciąż nie wiadomo, jak doszło do nieszczęśliwego wypadku. Policja podejrzewa, że przyczyną tragedii mogło być zapchanie się maszyny i nieudana próba oczyszczenia podbieraka, który wciągnął ofiarę do środka.

Mężczyzna zmarł na miejscu na skutek poniesionych obrażeń. Niestety, w pobliżu nie było nikogo, kto mógłby udzielić mężczyźnie pomocy.

Policja apeluje, aby przy pracach rolnych przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Chodzi o przygotowanie maszyny do pracy, ale też samą obsługę urządzeń rolniczych.

Polska policja jak amerykańska. Nowe hasło będzie na radiowozach" title="Polska policja jak amerykańska. Nowe hasło będzie na radiowozach">Polska policja jak amerykańska. Nowe hasło będzie na radiowozach

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!