pobicie w Elblągu pobicie w Elblągu

pobicie w Elblągu (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trzech młodych mężczyzn, na ul. Kossaka, pobiło przechodnia. Sprawcy uderzali go i kopali. Wszyscy napastnicy trafili do aresztu.

Trzech mężczyzn pobiło przechodniaDo pobicia doszło około godziny 18.00 w okolicach ulicy Kossaka. Tam, mężczyzna idący z rodziną został zaczepiony przez trzech innych mężczyzn i pobity. Sprawcy uderzali go i kopali. Na miejsce wezwano policjantów, którzy zatrzymali jednego ze sprawców.

Czytaj także: Pogranicznicy zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich [ZDJĘCIA]

Okazał się nim 24-letni Grzegorz S. Wkrótce mundurowi uzyskali informację o dwóch pozostałych mężczyznach uczestniczących w pobiciu. Wiedza o tym jak wyglądali i w co byli ubrani została przekazana do innego patrolu, który w okolicy ul. Kolejowej zatrzymał 25-letniego Patryk O. oraz jego o rok młodszego kolegę - Mateusza J.

Trójka napastników trafiła do policyjnego aresztu. Pijani i agresywni mężczyźni resztę wieczoru oraz noc spędzili za kratami. Teraz usłyszą zarzuty pobicia. Za ten czyn Kodeks Karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!