49-letni mężczyzna zginął w pożarze w Bratianie koło Nowego Miasta Lubawskiego. Do pożaru doszło w niedzielę wieczorem. Zapalił się dom, w którym mieszkały 4 osoby. Natomiast w nocy z soboty na niedzielę dwie osoby zmarły w wyniku pożaru budynku mieszkalnego w Braniewie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W Bratianie w ogniu zginął właściciel domu. W momencie pożaru w budynku znajdowały się 4 osoby. Trzem udało się uciec. 49-letni mężczyzna nie przeżył. Ogień gasiło 50 strażaków. Budynek spłonął.

W wyniku pożaru w Braniewie zmarły dwie osoby. Ogień wybuchł przed północą w nocy z soboty na niedzielę w budynku przy ulicy Armii Krajowej. Zapaliło się mieszkanie na poddaszu.

Mieszkańcy niższych pięter zdołali uciec. Ogień przez 3 godz. gasiło 26 strażaków. Na klatce schodowej nieprzytomnego strażacy znaleźli około 50-letniego mężczyznę. Nieprzytomna kobieta była w sypialni. Obje w stanie krytycznym zostali przewiezieni do szpitala. Nie udała się ich jednak uratować. Okoliczności tej tragedii wyjaśniają policjanci z Braniewa. Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!