Po 18 latach na ekrany powraca kultowa rodzina Griswoldów!

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


W 1983 roku rodzina Griswoldów wyruszyła w samochodową podróż przez Stany Zjednoczone, aby dotrzeć do parku rozrywki o wdzięcznej nazwie Wallay World. Clark Griswold (Chevy Chase) rozkochał wtedy amerykańskich widzów na tyle, że w kolejnych latach powstały kolejne filmy z serii: europejskie wakacje, święta u Griswoldów i wakacje w Las Vegas. Polacy śmiali się z przygód szalonej rodzinki w latach 90., kiedy to pierwsze komercyjne telewizje emitowały filmy z serii "w krzywym zwierciadle" kilka razy w roku.

W najnowszej odsłonie pojawia się dorosły już Rusty Griswold, który chce zacieśnić więzi ze swoją rodziną i wzorem ojca organizuje wycieczkę niespodziankę. Do Wallay Worldu niestety nie zabiera nestora rodu. Ale spokojnie - Clark Griswold pojawi się w filmie.

Oprócz Chavy Chase'a w filmie zobaczymy również Eda Helmsa ("Kac Vegas", "Millerowie"), Christinę Applegate (znana głównie ze "Świata według Bundych") oraz Chrisa Hemswortha (wciela się w Thora w produkcjach Marvela).

Film ma światową premierę 29 lipca, a do polskich kin wejdzie 4 września 2015 roku.


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!