Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszy 59-letni Jerzy Ż. z Olsztyna. Mężczyzna podczas libacji alkoholowej na osiedlu Dajtki nożem ugodził swojego kompana od kieliszka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszy 59-letni Jerzy Ż. z Olsztyna. Mężczyzna podczas libacji alkoholowej na osiedlu Dajtki nożem ugodził swojego kompana od kieliszka. Wszyscy byli pijani, mieli ponad 3 promile alkoholu w organizmie.W jednym z domów policjanci zastali sześciu mężczyzn, wśród których jeden posiadał ranę kłutą brzucha. Funkcjonariusze, by ustalić, kto dopuścił się tego czynu, zatrzymali całą piątkę w wieku od 32 do 59 lat. Wszyscy byli pijani, mieli po ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli również nóż, którym sprawca posłużył się raniąc pokrzywdzonego. Mieszkaniec Olsztyna trafił do szpitala. Gdy stan zdrowia pozwalał, na przesłuchanie 31-latka, policjanci w rozmowie z nim ustalili, co tak naprawdę się stało. Funkcjonariusze powołali również lekarza biegłego, który stwierdził, że odniesione obrażenia zagrażały życiu mężczyzny.Po zebraniu materiału dowodowego, to 59-letniemu Jerzemu Ż zostanie przedstawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Policjanci i prokurator będą wnioskować o tymczasowy areszt.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!