28 lipca, w nocy przed 3:00, przestępcy wysadzali i okradli bankomat stojący obok supermarketu w Kortowie. Eksplozja była tak silna, że uszkodziła auto stojące w pobliżu.

W Olsztynie wysadzono kolejny bankomatOficer dyżurny policji w Olsztynie około godz. 3:00 we otrzymał zgłoszenie od pracowników firmy ochroniarskiej, że najprawdopodobniej doszło do włamania do jednego z bankomatów w Kortowie na ul. Kanafojskiego w Olsztynie. Patrol policji wysłany na miejsce potwierdził, że bankomat stojący przy supermarkecie jest uszkodzony, a ślady na miejscu wskazują, że doszło do włamania.

Bankomat do którego włamali się sprawcy został zniszczony, uszkodzeniu uległo też stojące w pobliżu urządzenia auto osobowe.

Aktualnie szacowane są straty jakie powstały w wyniku zdarzenia, a policjanci pracując nad tą sprawą zmierzają do ustalenia przebiegu włamania, metod jakimi posługiwali się jego sprawcy oraz wytypowania włamywaczy i ich zatrzymania.

Złodziej nieudacznik próbował ukraść bankomat.

źródło: STORYFUL/x-news

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!