Materiał partnera zewnętrznego

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

29 i 30 sierpnia w Pasażach Tesco w całej Polsce, odbędzie się Weekend Rabatów. W tych dniach klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty w sam raz na początek roku szkolnego i zrobić zakupy w okazyjnych cenach.

W akcji bierze udział kilkaset sklepów, które przygotowały liczne rabaty, obniżki oraz wyjątkowe promocje. Weekend Rabatów to doskonała okazja do zrobienia zakupów dla najmłodszych takich jak: odzież, obuwie, gadżety szkolne lub skorzystania z ofert i usług w korzystnych cenach.

Działania będą wspierane kampanią w Tele Tygodniu oraz na antenie radia RMF FM i RMFon. W ramach współpracy odbędzie się konkurs konsumencki „Konkurs na początek roku szkolnego”, w którym można wygrać karty upominkowe na zakupy w sklepach i punktach usługowych w Pasażach Tesco.

Wszystkie sklepy i punkty usługowe, biorące udział w akcji zostaną oznaczone plakatami informacyjnymi.
Pełna lista Pasaży Tesco wraz z adresami dostępna jest na stronie www.pasaztesco.pl

Dziecko

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!