WikiLeaks świętuje 10. urodziny [ZDJĘCIE DNIA]

redZaktualizowano 
Po emocjonującym spotkaniu z Ukrainą wiemy już na pewno - Polska awansowała do 1/8 finału Euro! Reprezentacji gratulujemy i czekamy na dalsze zwycięstwa. Bartosz Syta
Internetowa baza dokumentów WikiLeaks świętuje swoje 10-lecie. Założyciel serwisu Julian Assange ukrywa się, dlatego wziął udział w świętowaniu poprzez połączenie internetowe.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.09.25 20:58:10

Dlaczego świat myśli takimi kategoriami. przecież delikatna stłuczka moze zakonczyc sie smiercią w tej konserwie.

2016.08.17 17:58:28

co za bezmozgi pisza te komentarze do powyzszego artykulu. Pali sie w Kaliforni ....!

2016.06.27 17:58:29

Szukam wlascicielki srebrnej toyoty auris o rejestracji RJA37*71! Pracuje w SG. Pilnie prosze o pomoc PILNE !!! i kontakt onoono1@op.pl bede wdzieczny o wszelka informacje!!!!

2016.06.01 11:33:24

ja się pytam gdzie byli rodzice ich teraz tam zamknąć imbecyle bezmózgie amerykany

2016.05.31 16:04:48

O jakim artykule mowa? Małpka w zoo, czy co?

2016.05.25 09:42:47

Czemu w kółko tak piszecie i wychwalacie tego byłego już kryminaliste!? Czym on sobie tak zasłużył na to by pisać o nim?! skoro gośc w swoich przekazach namawia do narkomani, i innych ochydnych przestępstw! ktos tu napisze to nie czytaj, ale skoro wchodze na ten portal i widze gościa który był karany, i jeszcze jest za to na czołówkach gazet, to straszny dramat!

2016.05.12 15:01:03

to był walk-off home run Trayce'a Thompsona :D

2016.05.11 23:09:33

O czym sa ponizsze komentarze bo chyba nie o baseballu?

2016.04.13 15:49:15

Właściwy lokal dla właściwych smakoszy.

Ale jedzonko chyba lepsze niż w naszych barach upss zapomniałem o szpitalach.

2016.03.25 16:41:06

Zepsuty ten naród-Purim przemienił się zaiste w kawalkadę deprawacji...

2016.02.20 16:00:34

Komentarze z początku stycznia, tytuł - o sprzedaży domu a na zdjęciu jakiś gość. Coś się tu kompletnie pochrzaniło!

2016.02.15 10:19:00

Cymbalstwo pierwszego sortu.

2016.02.10 16:47:00

Swiat maial nadzieje na Pokoj ,nawet wreczyli mu Nobla i co?.Obluda,szujostwo i zlo dalej sobie szydzi az do wybuchu 3 wojenki swiatowej i juz nie beda pekac banki na gieldach swiatowych tylko smigac bombki atomowe,neutronowe,wodorowe itd.

2016.01.22 20:07:33

Hm, u nas, a PL "przeżyłem" temp. -36 st. C. Nie mam zdjęcia...

2016.01.22 11:18:40

Na zdjęciu temperatura po ubraniu będzie widoczna.

U nas jak pstryknąłem nawet minus 30 wyszło w Gdańsku, he he

2016.01.07 12:32:11

Też mi nowina. U nas Trzej Królowie wpadli po jadło do KFC i po trzewiki Adidas. Akurat mijali te sklepy. Wot afera.