Oto, jak dziś będą kursowały autobusy miejskie:
Linie autobusowe zwykłe:
A i K - Będą zatrzymywać się dodatkowo na wszystkich przystankach na trasie
przejazdu;
118 - W godz. 9.00-18.00 będą uruchomione dodatkowe kursy do Wojnowa co 60 minut;
131 - W godz. 9.00-18.00 będzie kursować w obu kierunkach od ul. Kiełczowskiej
przez ul. Poleską, Litewską, Żmudzką, Kiełczowską do cmentarza
Kiełczowskiego;
145, 146 - W godz. 8.00-18.00 będzie przedłużona od ul. Świeradowskiej w obu kierunkach
przez ul. Bardzką do pętli przy ul. Buforowej.
Specjalna linia autobusowa:
322 -cm. Grabiszyński II - Grabiszyńska - Klecińska - Gądowianka - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - most Milenijny - Cm. Osobowicki - Osobowicka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska - Dubois - Drobnera - pl. Bema - Sienkiewicza - Grunwaldzka - most
Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie - Brücknera - Krzywoustego - Kiełczowska - Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz - Kiełczowska - Krzywoustego - Brücknera - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego - most Szczytnicki - Grunwaldzka - Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - Pomorska - pl. Staszica - Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka - Cm. Osobowicki - most Milenijny -
Popowicka - Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Gądowianka - Klecińska - Grabiszyńska - cm. Grabiszyński II
Linia kursuje z częstotliwością co 30 minut w godz.9.00 - 18.00.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?