Wspaniała kampania promująca karmienie piersią w miejscach publicznych [ZDJĘCIA]

Karmienie piersią w miejscach publicznych to temat, który ciągle wzbudza emocje. Są osoby, które na taki widok się oburzają, chociaż większość rozumie sytuacje młodych matek i naturalnych potrzeb dziecka. Promować takie zachowanie ma m.in. ta kampania, która pokazuje wyjątkową więź między małymi dziećmi i ich matkami. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.12.2018, 22:48

Nigdy nie zwracałam uwagi na karmiące piersią kobiety, ponieważ mnie to nie interesowało :) zazwyczaj w miejscach publicznych siedzą i trzeba się przypatrywać, by zobaczyć pierś, więc widzi ten, kto ciekawski :) sama karmiłam mojego Malca w różnych miejscach i na szczęście problemów ze strony gapiów nie miałam, może to zasługa męża. Jedyne z czym musiałam walczyć to ilość pokarmu, bo czasami laktacja słabła. Ale wystarczyło kilka dni z lactosan mama i wszystko wracało do normy, a że jest smaczny to piłam go przez dłuższy czas.

22.08.2016, 13:14

Piękne Piersi nigdy nie stanowiły problemu......

To zwykle inne Wredne Babska podnoszą wrzask. Żadem facet nigdy nie ma problemów....Tylko Staruchy jęczą

21.08.2016, 02:00

Ciekawe czy jak Twoja mama " wywalała cyca " dla Ciebie też było to niesmaczne? Zastanów się zanim coś napiszesz!

20.08.2016, 10:04

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć jak puści i bezdzietni ludzie muszą je pisać o.O Już w jednym kraju karmienie piersią w miejscu publicznym jest karane więzieniem, chcecie tego samego w Polsce?? Mleko matki to najzdrowszy pokarm jaki dziecko może otrzymać i zapewnia mu prawidłowy rozwój, ŻADNE sztuczne mieszanki nie są w stanie go w pełni zastąpić więc dlaczego zmuszacie te biedne matki do chowania się i unikania karmienia w miejscach innych niż własny dom i brudny publiczny kibel?? Czują się jak przestępcy, a powinny się czuć jak spełnione matki wychowujące zdrowe i silne dzieci, na litość boską, ludzie, palenie papierosów i picie alkoholu też jest zabronione w miejscach publicznych, a mimo to nikt nie reaguje aż takim oburzeniem kiedy ktoś rujnuje swoje zdrowie, za to matka, która zapewnia swojemu dziecku zdrowie i prawidłowy rozwój jest szykanowana jak jakiś przestępca?? Opanujcie się bo idziemy w totalnie złym kierunku, może w ogóle rodzenie dzieci to przestępstwo bo przecież trzeba je potem karmić??? Masakra o.O

20.08.2016, 09:59

Brawa dla Pana. Trafil Pan w sedno tej paskudnej dyskusji.

20.08.2016, 09:49

Kiedys kobieta szanowala siebie i osoby postronne? Nie, po prostu karmienie piersia bylo tabu. Malo tego, po urodzeniu dzecka w szpitalu polozne nie namawialy do karmenia piersia, nie pokazywaly pierworodkom jak robic to prawidlowo, tylko bach, butelka. Nie wspominajac o tym, ze jak kobieta przychodzila do lekarza potwierdzic ciaze, nie raz uslyszala "to co, usuwamy?". Takie byly czasy. Ale czasy sie zmienily.

19.08.2016, 23:13

Dodam, że ja osobiście bym się wstydzila, wzięłam bym butelkę na wyjścia( są laktator i można pokarm w domku pobrać na zapas)

19.08.2016, 23:09

Ja ogólnie popieram, ale na Boga.....Tak do roku dziecka, a nie już takie kilkuletnie, to jest już ohydne.

19.08.2016, 18:56

Rozumiem że to nie ty kontrolujesz swój wzrok tylko wzrok ciebie. Musisz patrzeć akurat na to co ci się rzekomo nie podoba? Chyba jesteś niespecjalnie zrównoważony czego dowodzi również słownictwo (babulce, dojny cyc).
Ogólnie większość karmienia piersią ma jakieś problemy, bo co wypowiedź to te same objawy jak wyżej.

19.08.2016, 08:13

Wątpię, by któraś z tych modelek miała mleko w piersiach. Poza tym na zdjęciach są już duże dzieci, ok. 5-letnie i bawienie się przez nie piersia kobiety zakrawa na ........ Nie widziałem też, żeby do karmienia rozbierać się prawie do naga - po co? Karmienie to sytuacja intymna a nie publiczna i obcy mężczyzna patrzący obok widzi nie więź matki i dziecka tylko ma własne wyobrażenia seksualne!

18.08.2016, 21:43

No to po co patrzyłaś, jeszcze z ukrycia? Kręci cię to?

18.08.2016, 21:41

To tak jak ty byś się wypieła pierwszemu na imprezie

18.08.2016, 21:40

Z pewnością bywasz w restauracjach ☺ hahaha

18.08.2016, 21:03

Jestem matka 2 dzieci tez karmiła piersią i powiem jedno popieram!! Nigdy bym nie wywołała cycow żeby połowa restauracji je oglądała!

18.08.2016, 07:40

sorry ale ja nie chce ogladac wywalonych cycow I obslinionych niemowlakow. mozna to robic dyskretniej I nie w miejscu poblicznym. zwlaszcza w restauracjach - na pewno bym kazala taka babe usunac zeby mi jedzenia nie obrzydzala. moje jedzenie, moje pieniadze I moja sprawa!

sa tez sztuczne mleka - bez przesady z tymi karmieniami

18.08.2016, 00:36

Po co promowac publiczne karmienie piersią? Zamiast tworzyć miejsca gdzie kobiety by to mogłby robic poza wzrokiem innych.
Przeciez to intymna chwila matki z dzieckiem, nie widze sensu w tym.

Po drugie, jest wiele osób samotnych , które nie z własnej winy nie będą mieć rodziny ani dzieci, więc epatowanie takim widokiem, czy kampanią tylko rani te osoby, po co to?

Może kampania sikania publicznego, bo to tez normalna rzecz ?....

17.08.2016, 21:22

Zgadzam sie z "Aska" tyle sie mowi ze karmienie piersia powinno sie odbywac w ciszy i spokoju w intymnym miejscu ze względu na dziecko. Kobiety ktore obnazaja sie wszedzie karmiac piersią sa puste i zapatrzone w siebie, nie myślą o dziecku. Jak dzieci dorosna to napewno będą chciały patrzeć na siebie i cycek mamy, jezeli chodzi o ta sesje. Szkoda mi tych maluchów.

17.08.2016, 19:13

A gdzie na tych zdjęciach są miejsca publiczne? Widzi ktoś tam restauracje, markety, przystanki etc...?

17.08.2016, 16:45

Karmienie to jest nic. Raz widziałem jak na stoliku w ogródku "restauracji" McDonald's baba przewijała bachora i w dodatku po skończeniu zostawiła ten cały syf na blacie i poszła. Frytka mi w gardle stanęła więc nawet nie dałem rady zwrócić jej uwagę.

17.08.2016, 16:43

ale podobało ci się czy nie bo jakoś tak wygląda że niby nie podobało ale jednak tak

17.08.2016, 14:45

Na wielu obrazach, znajdujących się kościołach,muzeach czy prywatnych domach.Matka Boska karmi piersią Jezusa.Czy mamy zmusić episkopat do spalenia tych dzieł Czy mamy przestać chodzić do muzeów?

17.08.2016, 12:01

No, niestety ale młodym mamuśkom w główce się pokręciło!!! Kiedyś kobieta szanowała siebie, dziecko i osoby postronne. Karmienie dziecka odbywało się w dogodnych i intymnych miejscach. Teraz niestety te niedojrzałe mamuśki muszą epatować i pokazywać swoje ego! nie wyobrażam sobie spożywania posiłku w restauracji w sytuacji kiedy mamuśka niedojrzała pokazuje swoje nie zawsze smaczne piersi. Naprawdę, można to robić w innych miejscach do tego przeznaczonych.
Podobną sytuację przeżyłam przy wspólnym stole, w restauracji, kiedy pewna Pani z DG robiła sobie zastrzyk insuliny w brzuch przy obiedzie w obecności wielu gości!. A czy nie mogła zrobić tego w pokoju oddalonego o 15 metrów? nie trzeba było pochwalić się wszystkim tylko czym?? swoją głupotą??
Pozdrawiam wszystkich zniesmaczonych.

17.08.2016, 11:02

Wolność osobista kończy się tam, gdzie naruszamy wolność osobistą drugiego człowieka... babulce publicznie karmiące z dziwną ekhibicją powinny pamiętać, że nie z każdego miejsca zniesmaczony świadek może wyjść i dlatego jeśli mi się to przydarzy w restauracji, gdzie przyszedłem się posilić w spokoju, to zawsze będę protestował bo nie przerwę posiłku z powodu braku kindersztuby matki karmiącej... raczej trudno będzie mi także wyjść np.z windy... w parku problemu nie widzę, ominę szerokim łukiem... Ci, co są święcie oburzeni na krytyków publicznie wywalonego, dojnego cyca niech pamiętają, że walcząc o swoje powinni zrozumieć adwersarzy, którzy także walczą o swoje... wszak nasza olność osobista kończy się tam, gdzie naruszamy wolność osobistą drugiego człowieka!!

17.08.2016, 10:05

Prawicowe oszołomstwo we wszystkim widzi zgorszenie, taki fałsz, dwulicowość, sami robią różne rzeczy ale się nie przyznają, doskonale za to wytykają innym.

17.08.2016, 09:21

Więc, tak. Ostatnio byłem świadkiem karmienia w publicznym miejscu. Patrzyłem sobie na mamusię i widać było, że czuła się speszona. A więc jest wstyd. Oczywiście mi też było wstyd patrzeć tak centralnie, więc robiłem to ukradkiem, ale ona to widziała i niby karmiła, ale była także zaniepokojona, że jakiś obcy typ próbuje patrzeć na nią.
Skoro to takie piękne i bezstresowe, i wspaniałe to dlaczego ona była speszona?
Ale nie oto chodzi. Chodzi mi o to co się stało po. Skończyła karmić i idzie dalej.
Ja patrzę, a ona z wielkim dekoltem idzie sobie jak gdyby nigdy nic.
Ja rozumiem u siebie w ogrodzie, ale tak chodzić z rozwalonym dekoltem, bo szanowna mamusia karmi dziecko w miejscach publicznych?