Reżyseria Agnieszki Glińskiej, zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana, do tego choreografia Agustina Egurroli i doborowa obsada z Kingą Preis, Stanisławą Celińską i Antonim Pawlickim na czele. Musical #WszystkoGra zapowiada się intrygująco.

Film #WszystkoGra, którego premiera zapowiadana jest na 12 lutego, to połączenie kina rozrywkowego z nowoczesną formą, w której doskonale odnajdzie się zarówno pokolenie Facebooka, jak i starsi widzowie - zapowiadają twórcy musicalu.

Fabuła opowiada o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (w tej roli Eliza Rycembel, znana z "Obietnicy" i "Carte Blanche") próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Z kolei babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Czy im się to uda?

W filmie usłyszymy polskie piosenki (od tekstów Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love) w nowoczesnych aranżacjach z choreografią Agustina Egurroli. Wykonają je: Kinga Preis, Stanisława Celińska, Eliza Rycembel, Antoni Pawlicki, Sebastian Fabijański ("Jeziorak", "Miasto 44") oraz Bartosz Żuchowski.

- Miałem wrażenie, że to plan "Chicago" czy "Mamma Mii! - wspomina Antoni Pawlicki. - To będzie nowoczesna forma, coś co możemy skojarzyć z zachodnim, amerykańskim, dynamicznym filmem – dodaje.źródło: X-News/DDTVN

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!