Wypadek pod Orzyszem, Na trasie Wierzbiny- Klusy, zderzył się samochód osobowy, z motorem. Na skutek zderzenia poszkodowany został 32-letni motocyklista, którego z obrażeniami przewieziono do szpitala w Ełku.

Wypadek pod OrzyszemZe wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód jechał od strony miejscowości Wierzbiny. Z przeciwka jechał motocyklista. Na prostym odcinku drogi kierujący oplem, 33-letni mieszkaniec Orzysza, skręcał w lewo. W momencie wykonywania manewru uderzył w niego motor. 32-letniego mieszkańca gminy Orzysz kierującego motocyklem z obrażeniami przewieziono do szpitala w Ełku.

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania motorem, nie miał przy sobie prawa jazdy, ani wymaganego ubezpieczenia pojazdu. Obaj kierujący byli trzeźwi.


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!