Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej Jaroty i Pojezierze na razie nie płaca wyższych stawek za wywóz śmieci. Władze SM nie dogadały się bowiem jeszcze z władzami Olsztyna w tej sprawie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej Jaroty i Pojezierze na razie nie płaca wyższych stawek za wywóz śmieci. Władze SM nie dogadały się bowiem jeszcze z władzami Olsztyna w tej sprawie. Negocjacje z firmą PGM, odbierającą odpadki trwają. Nowe stawki obowiązują od 1 sierpnia.Wywóz odpadów, w myśl zapisów majowej uchwały rady miasta, wzrósł do 80,25 zł za metr sześcienny nieposegregowanych śmieci (40,12 zł za posegregowane). Dla zwykłego olsztynianina oznacza to wzrost o ok. 5 zł.

Władze firmy PGM informują, że nowe warunki odbioru odpadów zaakceptowało na razie 70 proc. administratorów i spółdzielni w Olsztynie. Z pozostałymi prowadzone są rozmowy.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!