5 października w HBO oraz HBO GO premierę będzie miał pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "Pozostawieni".

Produkcja "Pozostawienie" rozpoczyna się, gdy nagle znika 2 proc. mieszkańców Ziem. Ludzie, którzy pozostali, próbują się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!W drugim sezonie produkcji rodzina Garvey’ów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.Premierowe odcinki serialu można będzie oglądać w poniedziałki równolegle z premierą amerykańską o godz. 3.00 nad ranem oraz o godz. 22.00 w HBO.

Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO. Serial składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcami są Damon Lindelof (zdobywca nagrody Emmy za serial "Lost: Zagubien"i) i znany pisarz, Tom Perrotta (nominowany do Oscara za filmy "Małe dzieci").Zobacz też: Bill Murray powróci do roli z 1984 roku

Źródło: Cover Video/x-news

Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: