Zaginął Adam Bohdanowicz Zaginął Adam Bohdanowicz

Zaginął Adam Bohdanowicz

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zaginiony 38-letni Adam Bohdanowicz, jest poszukiwany przez policję w Bartoszycach.

Zaginął Adam BohdanowiczBartoszyccy policjanci poszukują zaginionego Adama Bohdanowicz. 38-latek w 2014 roku najprawdopodobniej w czerwcu wyjechał na Ukrainę, gdzie przebywał w m. Użgorod. W sierpniu 2014r. podjął pieniądze, które przesłała mu siostra, co potwierdził podczas rozmowy telefonicznej we wrześniu 2014r. Od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu, a miejsce jego pobytu nie jest znane. Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem tel. (89) 762-82-00 lub 997, 112


Z A G I N I O N Y:
Adam Bohdanowicz
około 190 centymetrów wzrostu,
jest średniej budowy ciała,
włosy krótkie, proste, cieme,
twarz owalna,
nos prosty,
uszy średnie,
posiada pieprzyk nad lewym łukiem brwiowym
posiada blizny pooparzeniowe na podbródku oraz prawym ramieniu

Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt pod numerem tel. (89) 762-82-00 lub 997, 112.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!