Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma

Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma (© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

8 sierpnia, o godzinie 20:00, w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie, w ramach Festiwalu Piosenki Inteligentnej "Bez Lipy", zagra zespół Coma. Jako support wystąpi Messa.

Zespół Coma zagra w OlsztynieComę tworzy pięciu muzyków. Ich energiczne i widowiskowe koncerty łączą w sobie elementy muzyki, poezji, teatru i filmu. Każdy nagrany przez zespół krążek został ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Każdy z czterech polskich albumów zapewnił grupie statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock oraz trzy kolejne dla Grupy Rocku (2006, 2009) i Wokalisty Roku (Piotr Rogucki, 2009).

Od czasu, kiedy pierwsza płyta ujrzała światło dzienne, formacja nieustannie koncertuje. Dotychczas supportowała występy takich światowych sław, jak Pearl Jam, Linkin Park czy Tool. Uczestniczyła też w europejskim tournee szwedzkiej grupy Therion. Ubiegłoroczna trasa koncertowa Comy składała się z 23 koncertów w Polsce i Wielkiej Brytanii, pozostawiając po sobie 16 wyprzedanych koncertów i około 20 tysięcy widzów!

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w:
● Informacja Kulturalna MOK ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
● Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 12.00-19.00)
● Miejska Informacja Turystyczna ul. Jana Pawła II 1 (pn.-pt., 10.00-18.00)
● W-M Regionalna Organizacja Turystyczna ul. Staromiejska 1
(pn.-pt., 8.00-16.00)

źródło: 2015.mok.olsztyn.pl

Więcej o imprezach jest na stronie: Rozrywka na Warmii i Mazurach

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!