Meble Metalowe Czy W Okleinie

Rozpoczęty przez Sylwia ,

 • Aneta Krupa Kuzera

  Aneta Krupa Kuzera

  Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką mebli metalowych. Jakiś czas temu kupiłam takie do biura w http://www.promag.pl/Meble_metalowe i są bardzo solidnie wykonane. Poza tym nie boję się, że za chwilę coś zacznie się odklejać itd. Moim zdaniem zakup tego typu mebli, to inwestycja na lata, więc warto skusić się na taki zakup.

 • Robert

  Robert

  Ja uwielbiam takie meble http://www.batdom.pl/ze,0,156/zestaw-zt127.ehtml

 • Marcin Korek

  Marcin Korek

  Ja kupiłem meble stalowe w innym sklepie http://meblestalowe.pl/Szafy_biurowe_Office_Line.html też od producenta Promag. Bardzo fajne i praktyczne szafki.

 • Katarzyna Borska

  Katarzyna Borska

  Meble metalowe są bardziej odpowiednie do takiego biura rachunkowego http://gobiwroclaw.pl/oferta/meble-metalowe/szafy-aktowe.html

  Dobrej jakości szafa aktowa to jeden z podstawowych mebli w firmie – jest ona przeznaczona do przechowywania dokumentów, a także innego rodzaju mienia, które należy odpowiednio zabezpieczyć przed zniszczeniem i dostępem niepowołanych osób.

 • Paweł

  Paweł

  Zobacz - http://kart-map.pl/pl/29-meble-warsztatowe

  Jeśli chodzi o warsztat, to właśnie takie meble będą zdecydowanie najbardziej funkcjonalne. Nie zniszczą się łatwo, będą odporne, a na dokładkę estetyczne.

  Tylko przy takich rozwiązaniach kluczowe znaczenie ma funkcjonalność - patrz na to czy masz w nich odpowiednie przegrody, miejsca do zawieszanie poszczególnych elementów. Właśnie to jest podstawa.

 • rabunia89

  rabunia89

  Dałeś link do całego spisu rozwiązań. A możesz podać konkretnie jakie rozwiązanie masz u siebie i dlaczego akurat takie?

  Jeśli je ocenisz, jak ci się to użytkowało, to również będę wdzięczny.

 • Paweł

  Paweł

  U nas nadstawka jest trójmodułowa - http://kart-map.pl/pl/38-3-modulowe

  Ale my mamy na to miejsce. Jeśli ty go nie posiadasz, to możesz kupić stół + mniejszą nadstawkę, ewentualnie mniejszy stół.

  Inna kwestia to taka, do czego będzie to użytkowane.

 • rabunia89

  rabunia89

  Użytek własny - jakieś typowe prace związane z majsterokowaniem domowym i naprawami. Ale dzięki - my sobie poradzimy.

  Rozmawiałem już dzisiaj z pracownikiem sklepu. Mają nam dobrać zestaw pod metraż naszego pomieszczenia.

  I tak chyba będzie najbardziej optymalnie.

 • Paweł

  Paweł

  No i dobrze zrobiliście. To wystarczy. Te zestawy sprawdzą się normalnie przy tego typu działalności. Nic złego dziać się nie powinno - chociaż wiele zależy od tego, jak będziecie eksploatowali całe wyposażenie. Jeśli wszystko będzie odbywało się rozsądnie, to wystarczy wam na lata.

 • kruszyna.lukas

  kruszyna.lukas

  Polecam kupowanie akurat tego typu mebli na stronie internetowej www.limesto.pl  - godny zaufania jest to sprzedawca, od dawna kupuję meble metalowe i zdecydowanie nie narzekam.

Dodaj swoją odpowiedź

Użytkownik niezalogowany

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.