Dodaj zdjęcie profilowe

avataridaa2

Olsztyn

Adoptując tego psa ratujesz mu życie..

2013-01-18 01:44:29

Pieseczek,tak go nazwałyśmy wspólnie z dziewczyną,z która wypatrzyłyśmy go na stronie schroniska w Mysłowicach
Pies b. zle znosi warunki w schronisku. Jest wystraszony i zrezygnowany(jest to b. widoczne na zdjęciach,które zostały mu zrobione).
Pies nie ma żadnych szans,jeśli nie pomoże mu ktoś z zewnątrz.
Nie wiemy czy przeżyje zimę.Jego sytuacja jest naprawdę bardzo ciężka. Udało nam sie wyprosić zdjęcia pieska. Mamy jego 2 fotografie. Nie mogę ich tutaj wstawić,ale chętnie wyślę zainteresowanym osobom.
Dodam,że pies ma około 5 lat,posiada
aktualne szczepienia , jest odrobaczony,zaczipowany i wykastrowany Ma przerazliwie smutne oczy.Jest zdrowy, przyjazny ale przy pierwszym kontakcie boi się i ucieka. Potrzebuje chwili zeby sie oswoic. Podobno jest lagodny. Ale na pewno potrzebuje osoby ktora da mu czas by zaufal. Zabrany byl z ulicy wiec przeszlosc nieznana. Moge sie tylko domyslac ze musial przejsc pieko skoro sie boi. A w schronisku nikt sie nim nie zajmuje. Poza tym nie jest to piesek co lasi sie do kazdego wiec na adopcje odwiedzajacych schronisko (o ile w ogole tacy sa) ma male szanse. Trudno mi powiedziec jak zareaguje na inne psy lub koty, dzieci, itp ale mysle ze wszystko jest do nadrobienia. Poza tym teraz jest z innymi psami w klatce i nie ma z tym problemu. Jestem w stanie zorganizować pieskowi transport do nowego domu.
nr.tel 510717653
e-mail:idaa2@buziaczek.pl

Jesteś na profilu idaa2 - stronie mieszkańca miasta Olsztyn. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj