Bezpłatne warsztaty teatralne w ramach projektu "Dwie strony kurtyny"

2013-10-20 14:48:57

Teatr kloszART wraz z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zaprasza do uczestnictwa w projekcie "Dwie strony kurtyny".

Projekt ma na celu aktywizację działań kulturalnych młodych mieszkańców Olsztyna oraz promocja działań teatru niezależnego i zespołów muzycznych. Zadaniem projektu jest dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, promocja wiedzy o teatrze, współczesnej sztuce oraz ułatwienie dostępu do wydarzeń kulturalnych mieszkańcom Olsztyna. Pierwsza część projektu składać się będzie z otwartych warsztatów teatralnych (2 grupy po ok. 10-20 osób, trzy rodzaje warsztatów - interpretacja i świadomość tekstów literackich, komedia dell'arte oraz muzyka w ruchu aktorskim). Wyróżniająca się część uczestników warsztatów natomiast będzie miała możliwość zaprezentowania efektów swojej pracy w formie etiud podczas wieczoru artystycznego, który odbędzie się w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie 30.11. Dwie najaktywniejsze osoby z warsztatów będą mogły poprowadzić całe wydarzenie.

Warsztaty poprowadzą:
8.11. - świadomość muzyki w ruchu scenicznym z Eweliną Jasińską i Adrianem Koppem,
16.11. - komedia dell'arte z Marcelem Mroczkiem
23.11. - świadomość i interpretacja tekstów literackim ze Zbigniewem Markiem Hassem


Wszystkich chętnych zachęcamy do zgłaszania się! Udział w cyklu warsztatów jest bezpłatny (zapisy możliwe na cały cykl, nie na pojedyncze warsztaty). Zgłoszenie bądź wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres e-mail: adi-kloszart@wp.pl lub w ramach prywatnej wiadomości na facebooku.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30. października!

Liczba miejsc ograniczona.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu warsztatów po wcześniejszym uzgodnieniu z uczestnikami.

Projekt realizowany przy udziale Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Samorządzie Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Jesteś na profilu Adrian Kopp - stronie mieszkańca miasta Olsztyn. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj