BEZPŁATNE warsztaty „Wydatki kontrolowane” w OLSZTYNIE

2013-05-20 17:15:39

Chcesz lepiej zarządzać własnym i domowym budżetem? Pragniesz dowiedzieć się więcej, jak nie popaść w długi, gospodarować pieniędzmi i bezpiecznie korzystaćz dostępnych na rynku produktów bankowych. A może jesteś zainteresowany tym, jak radzić sobie ze stresem w sytuacjach związanych z problemami finansowymi i zadłużeniem. Jeśli tak, to bezpłatne warsztaty edukacyjne są właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty edukacyjne organizowane w ramach programu „Wydatki kontrolowane”, prowadzone przez ekspertów NBP, wykładowców WSP TWP oraz psychologa biznesu, które odbędą się 25 maja 2013 r. w Olsztynie (Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Olsztynie, ul. Sikorskiego 23, 10-088 Olsztyn)

Warsztaty adresowane są do dwóch grup docelowych:

• uczniów szkół średnich i studentów (początek warsztatów godz. 9:00 – 12:30)
• rodzin i osób indywidualnych (początek warsztatów godz. 13:30 – 17:00)

Udział w warsztatach to doskonała okazja do zdobycia wiedzy praktycznej i cennych umiejętności na temat inteligentnego i skutecznego gospodarowania środkami finansowymi, radzenia sobie z emocjami i postawami związanymi z zadłużeniem oraz przeciwdziałania pułapkom i zagrożeniom prowadzącym do tzw. „pętli zadłużenia”.

Warsztaty zakładają krótkie wykłady poświęcone zagadnieniom tematycznym oraz praktyczne wskazówki i rozwiązania problemów.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikat, potwierdzający ich ukończenie.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

Monika Kamińska, mbba – komunikacja w biznesie
email: m.kaminska@mbba.pl, tel.: 733 445 590

Monika Załuga, WSP TWP w Warszawie
email: m.zaluga@wsptwp.eu, tel.: 603 630 857

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.wydatkikontrolowane.pl

Jesteś na profilu Monika Kamińska - stronie mieszkańca miasta Olsztyn. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj