Dodaj zdjęcie profilowe

avatarKasia

Olsztyn

Korepetycje z matematyki w bezstresowej atmosferze

2017-12-08 00:20:28

"M a t e m a t y k a" -samo to słowo wzbudza w Tobie nastrój grozy i przywołuje myśli o nocach spędzonych na walce z cyframi?

A może wprost przeciwnie czujesz się wśród działań niczym ryba w wodzie i chcesz te umiejętności rozwijać wychodząc po za program?

Niezależnie od tego, w której sytuacji bardziej się odnajdujesz pomogę Ci zarówno w nadrobieniu materiału, odrabianiu bieżących lekcji, nauce do sprawdzianów, jak i przygotowaniach do konkursów.

To teraz może trochę o mnie: Jestem Kasia. Uczę się w drugiej klasie II LO na profilu z rozszerzoną matematyką oraz chemią. Każdy z poprzednich etapów edukacji ukończyłam z tytułem zdobytym podczas Wojewódzkiego Konkursu Przemiotowego w tych przedmiotów. Ponad to brałam udział w innych konkursach i olimpiadach ogólnopolskich, jak i lokalnych. Z matematyki niejednokrotnie miałam okazję pomagać osobom o bardzo różnorodnych umiejętnosciach i predyspozycjach.

Jestem osobą kontaktową i bardzo cierpliwą, dlatego nie wahaj się i skantaktuj się ze mną (przez wiadomość tutaj lub pod numerem: 604151582) jeżeli zainteresowała Cię moja oferta, a myślę że odnośnie reszty szczegółów się dogadamy.

Jesteś na profilu Kasia - stronie mieszkańca miasta Olsztyn. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj