Spektakl pt. PIKANTNI na Walentynki w Olsztynie - tylko dla widzów dorosłych

2016-12-28 18:27:57

Serdecznie zapraszamy na spektakl komedie o dwóch parach małżeńskich. Spektakl pt. ”PIKANTNI” odbędzie się 13 Lutego 2017r. o godz. 19:00 w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. Dybowskiego 11.

O SPEKTAKLU
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Doborowa obsada:
Anna Mucha,
Barbara Kurdej-Szatan,
Michał Ziembicki,
Mikołaj Roznerski.[/b]


Autor: Stefan Vögel
Reżyseria: Tomasz Gawron
Czas trwania: 120 min


Bilety indywidualne:
Miejska Informacja Turystyczna pl. Jana Pawła II 1, (w budynek Ratusza) tel. 89 521 03 98
Sklep Muzyczny ROCKFAN ul. Nowowiejskiego 1, (Dom Handlowy INKA) tel. 601 772 906
Bilety przez Internet: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl
Zamówienia grupowe: pod nr tel. 502 661 402.

Jesteś na profilu Tomasz Wiśniewski - stronie mieszkańca miasta Olsztyn. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj