Dodaj zdjęcie profilowe

avatarEwa

Olsztyn

Szkoła z Olsztyna zwycięzcą Wyzwań Zespołowych.

2015-04-10 15:20:02

Szkoły już po raz drugi stanęły do walki o lepsze warunki dla swoich uczniów biorąc udział w wyzwaniach zespołowych programu Tesco dla Szkół - „Kulinarni Odkrywcy”. Na podium stanęła szkoła z Olsztyna, która zajęła I miejsce w jednym z wyzwań.

3 kwietnia zostały ogłoszone wyniki obrad jury - zespół Ganesh ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Olsztynie wygrał pokazując swoją dokumentując swoją coolinarkną lekcję, zdobywając tym samym 3 000 złotych dla swojej placówki. O wyborze pierwszego miejsca zdecydowało jury, natomiast II i III miejsca były wynikiem głosowania internautów.

Najlepszym sposobem aby przekonać najmłodszych do gotowania jest zabawa! Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych mogli wziąć udział w jednym z trzech zadań – stworzyć gazetkę szkolną o tematyce kulinarnej, napisać moskalika (forma humorystycznego wiersza wymyślona przez Wisławę Szymborską) bądź zorganizować kulinarną lekcję.

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałe szkoły zapraszamy do śledzenia naszej strony www.tescodlaszkol.pl oraz brania udziału w przyszłych konkursach.

Jesteś na profilu Ewa - stronie mieszkańca miasta Olsztyn. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj