Dodaj zdjęcie profilowe

avatarar89

Kraków

Zapraszamy na bezpłatne badania i konsultacje z Möller’s

2015-10-02 09:24:47

Na miejscu bezpłatne badanie USG 4D i konsultanci Möller’s do Twojej dyspozycji. Dowiedz się dlaczego kwasy omega-3 i witamina D3 są tak ważne w rozwoju dziecka i zdrowia kobiety w ciąży.

W najbliższą sobotę (3 października) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Aura Centrum Olsztyna. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

W specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjnym eksperci Möller’s będą udzielać cennych porad, m.in. w zakresie znaczenia kwasów omega-3 (DHA i EPA) oraz witaminy D3, ważnych dla zdrowia kobiet w ciąży, karmiących piersią, niemowląt i dzieci. Składniki te zawarte są w kapsułkach Möller’s Forte z tranem oraz norweskich tranach Möller’s Baby, które mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a w przypadku tranu również przez niemowlęta powyżej 6 miesiąca życia.

Eksperci zwracają uwagę na szczególną rolę kwasów omega-3 w suplementacji diety kobiet w ciąży, ponieważ wpływają one na odpowiednie tworzenie się i funkcjonowanie mózgu dziecka. Udowodniono również, że dzieci, których dieta jest bogata w kwasy omega-3, rzadziej chorują, mają lepsze wyniki w nauce i testach na inteligencję*. Warto zatem wprowadzić suplementację zarówno kwasów omega-3, jak i witaminy D3, która wspomaga odporność oraz przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Oba te składniki zawarte są w produktach Möller’s.

Trany Möller’s to Wybór nr 1 Polskich Mam**. Dzięki najwyższej jakości oczyszczonego tranu z wątroby dorsza są doskonałym źródłem cennych wartości. Trany Möller’s to nie tylko suplement. To ochrona całej rodziny. Bądźmy „Mądrzy, zdrowi i odporni z Möller’s.”

Zapraszamy już 3 października 2015 r. (sobota) do centrum handlowego Aura Centrum Olsztyna, Al. marsz. Józefa Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, w godz. 11.00 -16.30.


*I.B. Helland, L. Smith, K. Saarem, O.D. Saugstad, C.A. Drevon, Pediatrics vol 11 no 1 January 2003
**Badania IPSOS i Millward Brown wśród Polek mających dzieci i używających tranu

Jesteś na profilu ar89 - stronie mieszkańca miasta Kraków. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj