Spis treści
11. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - zapis relacji na żywo
Niedziela 8 października
Polonia Bydgoszcz - Start Pruszcz 2:1 (2:0)
Informują: Rafał Poliszak, Radosław Pozorski
POLONIA: Ostrowski - Dusza, Frasz, Nowicki, Bereznowski, Andrzejewski, Sieradzki, Olejniczak, Piskorski, Łotoszyński, Dąbek.
START: Ossowski - Ovsiak, Karbowski, Duma, Jarantowicz, Igliński, Czarnowski, Czerwiński, Zbiranek, Chernushkin, Majer.
15:30 - Michał Sander (Winiecki, Korbal)
1 - goście od środka
10 - 0:0
GOOOL 17 - Maciej Sieradzki 1:0, głową Asysta Oskar Andrzejewski, dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zobaczcie wideo
GOOOL 24 - Arkadiusz Piskorski 2:0. Zamieszanie w polu karnym, asysta - Marceli Bereznowski. Zobacz wideo.
45 - 2:0
50 - 2:0
GOOOL 59 - Bartosz Czerwiński 2:1, z rzutu karnego. Po faulu na Jakubie Krukowskim. Zobaczcie wideo
75 - 2:1
80 - 2:1
90 - 8 minut doliczonych
90+10 - koniec, niespodzianka
Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław 0:1 (0:1)
Informują: Michał Partyka, Kamil Walczak
WDA: Łukasz Zapała - Tomasz Wypij, Oskar Kubiak, Marcin Droż, Tomasz Adamczyk, Patryk Kozłowski, Oskar Januszewski, Łukasz Wenerski, Jakub Węgrzyn, Jakub Ratkowski, Michał Kalitta.
CUIAVIA: Bartosz Piotrowski - Dominik Kowalski, Mateusz Wiśniewski, Kacper Wojtyszyn, Kajetan Wojciechowski, Mariusz Kryszak, Szymon Maziarz, Mariusz Miłek, Oliver Zaręba, Patryk Wiśniewski, Łukasz Chruścicki.
12:00 - Dawid Błażejczyk (Sobczak, Sobczyk)
1 - od środka Cuiavia
1 - szybka akcja Cuiavii, Łukasz Chruścicki obija poprzeczkę gospodarzy
GOOOL 4 - Łukasz Chruścicki 0:1 z rzutu karnego. Ręka Ratkowskiego
15 - 0:1
26 - Michal Kalitta strzela głową, broni bramkarz gości
30 - przewaga optyczna Wdy ale brakuje skutecznego sfinalizowania akcji
33 - Chruścicki ładny strzał broni Zapała w bramce Wdy
35 - Patryk Kozłowski uderza, Piotrowski broni po stronie Cuiavii
44 - Oliwer Zaręba (Cuiavia) - żółta kartka
45 - przerwa 0:1
46 - od środka Wda
51 - Kalitta głową broni Piotrowski. Gospodarze reklamują ze golkiper gości odbił pilkę już zza linii, ale sędziowie nie wskazali na środek boiska
54 - Oskar Kubiak głową i ponownie Piotrowski świetnie w bramce gości
55 - Patryk Kozłowski (Wda) - żółta kartka
60 - 0:1
70 - 0:1
80 - 0:1
84 - Kubiak głową i ponownie świetnie Piotrowski w bramce gości
88 - napór gospodarzy bez efektów bramkowych
90 - Bartosz Piotrowski (Wda) - żółta kartka
90 - 3 minuty doliczone
90+3 - koniec, pierwsza porażka, pierwsza strata punktów w tym sezonie Wdy! Nie ma już zespołu bez porażki w tym sezonie
Sobota 7 października 2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno 3:3 (1:1)
Informuje Rafał Dobrowolski
ORLĘTA: Szarszewski - Zaroślak, Ollivierre, Krajewski, Brzeziński, Osmolovskiy, Czułkowski, Maciąg, Wojnowski, Fido, Michałkiewicz
CHEŁMINIANKA: M. Kijewski - Rogulski, Zieliński, Buchholz, Gross, Witek, Szpankiewicz, Majorek, K. Węgierek, Szymański, Skowroński.
14:00 - Szymon Stypczyński (Górecki, Kaczmarek)
1 - od środka gospodarze
8 - 0:0
15 - 0:0
GOOOL 21 - Szymon Michalkiewicz 1:0
25 - 1:0
GOOOL 39 - Dawid Rogulski 1:1
45 - 1:1, przerwa
55 - 1:1
GOOOL 60 - Karol Misiaszek 1:2
GOOOL 70 - Dawid Szpankiewicz 1:3 z rzutu karnego
GOOOL 72 - Kieran Ollivierre 2:3
80 - 2:3
GOOOL 86 - Łukasz Witucki 3:3
90 - 5 minut doliczonych
90+5 - koniec, 3:3
Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Toruń 4:0 (3:0)
Informuje Kacper Sudak
NOTEĆ: Bagiński - Winiecki, Kostiuk, Raczkowski, Wisz, Czesiński, Krajewski, Żuchowski, Adamski, Słowiński, Rudakov
POMORZANIN: Ryba - Roelsner, Lewicki, Talarek, Bartosz, Detyna, Centkowski, Urbański, Kaszyński, Wołk, Wiwatowski
14:00 - Marcin Wódkowski (Kamzelewski, Szpunar)
Minuta ciszy dla Marka Putza. 71-letni były spiker oraz były wiceprezes Noteci. Ostatnio był szefem ochrony na stadionie.
1 - gospodarze od środka (Żuchowski)
GOOOL 13 - Łukasz Żuchowski 1:0. Asysta Mateusz Krajewski
23 - 1:0
GOOOL 25 - Marcin Słowiński 2:0
GOOOL 38 - Łukasz Żuchowski 3:0. Podanie po ziemi Winieckiego i dublet Żuchowskiego
GOOOL 44 - Grzegorz Adamski 4:0
45 - 4:0, przerwa
46 - Hanyżewski za Winieckiego, zmiana w Noteci. Od środka goście
47 - Bagiński broni w sytuacji sam na sam
54 - Marcin Lewicki - żółta kartka
61 - żółta kartka - Marcin Słowiński
62 - podwójna zmiana w Noteci, na boisku meldują się Błaszczak i Bakuniak za Żuchowskiego i Wisza
68 - w słupek uderza Aleksander Jukiel
80 - 4:0
82 - Luschyk i Lewandowicz za Słowińskiego, Kostiuka zmiany w Noteci
90 - koniec, 4:0
Kujawianka Izbica Kujawska - Tłuchowia Tłuchowo 1:4 (0:1)
Informuje Mariusz Krzyżanowicz
KUJAWIANKA: Junkiert - Kaczmarek, Tabaka, Ueno, Shmatov, Bykowski, Walerowicz, Szymczak, Wodziński, Łojewski, Kuropatwiński
TŁUCHOWIA: Mikołajczak - Domański, Cichowlas, Redek, Figura, Ferreira, Winiarkiewicz, Edelino IE, Kieplin, Lubak, Rybacki
14:00 - Filip Bartoszewski (Kaczmarek, Chrobak - WZPN Poznań)
1 - goście od środka
8 - 0:0
18 - 0:0
28 - 0:0
36 - Kamil Kuropatwiński nie wykorzystał rzutu karnego! Broni bramkarz Tłuchowii Jakub Mikołajczak. Zobacz wideo.
GOOOL 45 - Luka Redek 0:1 z rzutu wolnego
45 - przerwa, 0:1
GOOOL 46 - Stanisław Łojewski 1:1
60 - 1:1
75 - 1:1
84 - 1:1
GOOOL 87 - Alan Czerwiński 1:2. Asysta Dawid Marciniak
GOOOL 89 - Dawid Kieplin 1:3. Asysta Jarosław Kułaga
GOOOL 90 - Dawid Marciniak 1:4. Asysta Donavan
90 - koniec
Sparta Brodnica - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:1 (0:1)
14:30 - Kacper Makowski (Mirż, Rogowski)
GOOOL 36 - Bartłomiej Świątek 0:1
45 - 0:1, przerwa
65 - 0:1
80 - 0:1
90 - koniec, 5 mecz w sezonie bez straconego gola w tym sezonie
Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin 2:4 (0:2)
Informuje Krzysztof Bartnicki
15:00 - Maciej Lanckowski (Sadowski, Gryckiewicz)
1 - gospodarze od środka
GOOOL 5 - Nazarii Murashko 0:1. Asysta Marcel Łapkiewicz
7 - niebezpiecznie pod bramką Lecha
9 - odpowiedź gości.
GOOOL 12 - Jakub Listkowski 0:2
16 - Kolbus sam na sam z bramkarzem Łokietka, ale spalony
20 - 0:2
27 - gospodarze w słupek po rzucie wolnym
40 - 0:2
45 - 0:2, przerwa
52 - 0:2
GOOOL 59 - Martyn Trędewicz 0:3. Po rzucie rożnym
GOOOL 65 - Bartłomiej Śmigrodzki 0:4
66 - udana interwencja Ambrochowicza po strzale gospodarzy
67 - Erwin Mętlewicz - czerwona kartka (druga żółta). Łokietek w osłabieniu
GOOOL 74 - Damian Rutkowski 1:4
GOOOL 83 - Szymon Bołkowiec 2:4 z rzutu karnego. 350 bramka w tym sezonie 4. ligi
88 - Rybka minimalnie obok słupka Łokietka
89 - Śmigrodzki trafia w poprzeczkę Łokietka
90+1 - Ambrochowicz obronił strzał gospodarzy
90+3 - koniec
Unia Wąbrzeźno - Lider Włocławek 2:0 (2:0)
Informuje Piotr Kwiatkowski
15:00 - Łukasz Boinski (Radzik, Oparczyk)
1 - goście od środka
GOOOL 14 - Jakub Nowak 1:0
25 - 1:0
GOOOL 29 - Jakub Nowak 2:0
45 - 2:0, przerwa
46 - gospodarze od środka
50 - 2:0
60 - 2:0
70 - 2:0
80 - 2:0
90 - koniec, 2:0
Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:4 (0:0)
POGOŃ: Paweł Mroziński - Kruszewski, Lewandowski, Kaliski, Piotr Mroziński, Kozłowski, Mrówczyński, Kiełpiński, M. Rościszewski, N. Rościszewski.
CHEMIK: Łęt - Kochmański, Goździkowski, Perliński, Majerski, Klatecki, Klimkiewicz, Zaborowski, Włosiński, Strzyżewski, Adamenko
15:30 - Miron Krakowski (Barczak, Andrzejczak)
1 - goście od środka
15 - 0:0
30 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
GOOOL 47 - Patryk Perliński 0:1
GOOOL 52 - Patryk Perliński 0:2
GOOOL 57 - Patryk Perliński 0:3
GOOOL 73 - Łukasz Pikalski 0:4
90 - koniec. Mecz nr 9 w tym sezonie Chemika bez straty gola
Tabela po 11. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Wda Świecie 11 30 34-6
- Chemik Bydgoszcz 11 28 31-2
- Start Pruszcz 11 23 30-11
- Tłuchowia Tłuchowo 11 22 24-12
- Unia Wąbrzeźno 11 20 19-12
- Pomorzanin Serock 11 19 20-9
- Sparta Brodnica 11 17 25-22
- Lech Rypin 11 17 17-13
- Cuiavia Inowrocław 11 16 18-13
- Orlęta Aleksandrów Kuj. 11 13 18-24
- Noteć Łabiszyn 11 12 20-28
- Pogoń Mogilno 11 11 25-21
- Polonia Bydgoszcz 11 11 19-20
- Łokietek Brześć Kuj. 11 11 16-22
- Chełminianka Chełmno 11 11 11-31
- Kujawianka Izbica Kuj. 11 10 16-24
- Pomorzanin Toruń 11 3 8-43
- Lider Włocławek 11 3 12-44
Strzelcy w 11. kolejce 4. ligi
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno 3:3 (1:1)
Bramki: Szymon Michalkiewicz (21), Kieran Ollivierre (72), Łukasz Witucki (86) - Dawid Rogulski (39), Karol Misiaszek (60), Dawid Szpankiewicz (70, karny)
Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Toruń 4:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Żuchowski 2 (13, 38), Marcin Słowiński (25), Grzegorz Adamski (44)
Kujawianka Izbica Kujawska - Tłuchowia Tłuchowo 1:4 (0:1)
Bramki: Stanisław Łojewski (46) - Luka Redek (45, wolny), Alan Czerwiński (87), Dawid Kieplin (89), Dawid Marciniak (90)
Sparta Brodnica - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:1 (0:1)
Bramka: Bartłomiej Świątek (36)
Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin 2:4 (0:2)
Bramki: Damian Rutkowski (74), Szymon Bołkowiec (83, karny) - Nazarii Murashko (5), Jakub Listkowski (12), Martyn Trędewicz (59), Bartłomiej Śmigrodzki (65)
Unia Wąbrzeźno - Lider Włocławek 2:0 (2:0)
Bramki: Jakub Nowak 2 (14, 29)
Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:4 (0:0)
Bramki: Patryk Perliński 3 (47, 52, 57), Łukasz Pikalski (73)
Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław 0:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Chruścicki (4, karny)
Polonia Bydgoszcz - Start Pruszcz 2:1 (2:0)
Bramki: Maciej Sieradzki (17, głową), Arkadiusz Piskorski (24) - Bartosz Czerwiński (59, karny)
Klasyfikacja strzelców po 11. kolejce 4. ligi
- Michał Kalitta (Wda Świecie) - 12
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 9
- Brendon Pereira (Sparta Brodnica) - 8
- Grzegorz Adamski (Noteć Łabiszyn) - 8
- Mateusz Zbiranek (Start Pruszcz) - 7
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 7
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 6
- Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 6
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 6
- Oskar Semeniuk (Pomorzanin Serock) - 6
- Norbert Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 6
- Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 5
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 5
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
- Arkadiusz Piskorski (Polonia Bydgoszcz) - 5
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
- Jakub Nowak (Unia Wąbrzeźno) - 4
- Dmytro Chernushkin (Start Pruszcz) - 4
- Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz) - 4
- Mikołaj Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 4
- Szymon Bołkowiec (Łokietek Brześć Kujawski) - 4
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 4
- Łukasz Pikalski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 4
- Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 3
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 3
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 3
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 3
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 3
- Oksar Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 3
- Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 3
- Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Łukasz Żuchowski (Noteć Łabiszyn) - 3
- Damian Kacperski (Łokietek Brześć Kujawski) - 3
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 3
- Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 3
- Jan Dobko (Lider Włocławek) - 3
- Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Stanisław Łojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Gabriel Silva (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Szymon Maziarz (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Łukasz Chruścicki (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Patryk Kozłowski (Wda Świecie) - 2
- Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Mikołaj Wojdak (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Miguel Edelino (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Alan Czerwiński (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Luka Redek (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 2
- Wiktor Majer (Start Pruszcz) - 2
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 2
- Samuel Gerc (Pomorzanin Toruń) - 2
- Jakub Makowski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 2
- Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn) - 2
- Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Kacper Wienconek (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Mariusz Miłek (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Damian Zagórski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Dawid Zaborowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Dawid Bocian (Chełminianka Chełmno) - 2
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 2
- Dawid Rogulski (Chełminianka Chełmno) - 2
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 2
- Maciej Sieradzki (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 1
- Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 1
- Szymon Kozłowski (Wda Świecie) - 1
- Sebastian Wiśniewski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Damian Orzechowski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Ohaga Chimezie (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Konrad Sztuka (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Dominik Hancyk (Unia dla Startu) - 1
- Seweryn Truskolaski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Jarosław Kułaga (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Donavan Ferreira (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Adrian Bieńkowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Damian Lubak (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 1
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 1
- Damian Argalski (Sparta dla Lidera) - 1
- Gabor Grabowski (Sparta Brodnica) - 1
- Łukasz Ciechowski (Sparta Brodnica) - 1
- Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
- Dawid Hinz (Sparta Brodnica) - 1
- Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Bojar (Sparta Brodnica) - 1
- Wojciech Wołk (Pomorzanin Toruń) - 1
- Robert Wesołowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wiktor Kaszyński (Pomorzanin T. dla Chemika) 1
- Krzysztof Szal (Pomorzanin Serock) - 1
- Aleksander Zieliński (Pomorzanin Serock) - 1
- Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 1
- Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 1
- Maksymilian Wołczek (Pomorzanin Serock) - 1
- Sebastian Smaruj (Pomorzanin Serock) - 1
- Damian Adamski (Pomorzanin Serock) - 1
- Wiktor Dąbek (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Mikołaj Szmelc (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Miłosz Olejniczak (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Robert Frasz (Polonia B. dla Kujawianki) - 1
- Marcin Kaliski (Pogoń Mogilno) - 1
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kacper Lewandowski (Pogoń Mogilno) - 1
- Jakub Budzisz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Maciej Murawski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Marcel Wcisło (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Patrick Kasaira (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Artem Osmolovskiy (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Grzegorz Kaniecki (Noteć Łabiszyn) - 1
- Dmytro Rudakov (Noteć Łabiszyn) - 1
- Bartosz Czyżewski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Marcin Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Piotr Szczęsny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Maciej Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Igor Trzciński (Lider Włocławek) - 1
- Bartłomiej Buliński (Lider Włocławek) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Wdy) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Pomorzanina S.) - 1
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
- Szymon Koziatek (Lech Rypin) - 1
- Julian Kolbus (Lech Rypin) - 1
- Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
- Wiktor Majewski (Lech Rypin) - 1
- Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Artur Gajda (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Denys Shmatov (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mateusz Wodziński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mariusz Kryszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Patryk Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Kacper Wojtyszyn (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Jan Rogowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Kacper Klimkiewicz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Alan Majerski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Mateusz Skowroński (Chełminianka dla Tłuchowii) - 1
- Damian Gross (Chełminianka Chełmno) - 1
- Bartosz Majorek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Szymon Michalkiewicz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Damian Rutkowski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Nazarii Murashko (Lech Rypin) - 1
- Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
- Jakub Listkowski (Lech Rypin) - 1
- Karol Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1
Wideo. Bramki z 11. kolejki 4. ligi
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?