MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kongres przyszłości w Olsztynie: Wizja rozwoju i optymizmu

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
olsztyn.eu
W duchu nadziei i perspektyw otwartych, na przyszłość, już po raz ósmy, elita przedstawicieli biznesu, nauki i samorządu regionu, spotkała się na wyjątkowym wydarzeniu - Kongresie Przyszłości. Tegoroczna edycja odbyła się w hotelu Omega i została zorganizowana przez trzy media: "Gazetę Olsztyńską", "Dziennik Elbląski" oraz portal Wawa.info.

Kongres Przyszłości, nie tylko stanowi doskonałą platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także staje się miejscem inspiracji i dyskusji na temat kluczowych kwestii, które kształtują przyszłość społeczeństwa. To także czas, aby wyróżnić tych, którzy wnoszą istotny wkład w rozwój regionu.

Podczas uroczystej gali wręczono statuetki w trzech kategoriach: "Marki Warmii i Mazur 2024", "Czempiony Biznesu 2023" oraz "Najpopularniejszy Samorządowiec 2024". Szczególnie istotne było wyróżnienie w ostatniej kategorii, gdzie prezydent Olsztyna, zajął zaszczytne drugie miejsce.

Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna, podkreślił w swoim wystąpieniu, na kongresie wagę powrotu do normalności po trudnych latach dla samorządu. Mimo ograniczeń finansowych, miasto radziło sobie z determinacją i optymizmem, gotowe patrzeć w przyszłość z większym entuzjazmem.

Trzecie miejsce w kategorii "Najpopularniejszy Samorządowiec 2024" przypadło burmistrzowi Bartoszyc, Piotrowi Petrykowskiemu, natomiast zwycięzcą okazał się burmistrz Mikołajek, Piotr Jakubowski.

Podczas VIII Kongresu Przyszłości, odbyły się również ważne debaty na temat 20-lecia przynależności do Unii Europejskiej i perspektyw rozwoju Wspólnoty, przyszłości start-upów oraz energetyki. Nie zabrakło również gorącej dyskusji kandydatów na stanowisko prezydenta Olsztyna.

Kongres Przyszłości to nie tylko wydarzenie biznesowe czy samorządowe, to także manifestacja ducha współpracy, innowacji i aspiracji do tworzenia lepszej przyszłości dla regionu. Olsztyński Kongres Przyszłości staje się symbolem nadziei i inspiracji, kierując społeczność w stronę wizji ambitnych celów i osiągnięć.

od 7 lat
Wideo

Michał Probierz o Ekstraklasie i Euro

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto