Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn 4:1

W swoim pierwszym meczu sparingowym przed nowym sezonem, w Gniewinie, Stomil Olsztyn przegrał z Lechią Gdańsk 1:4 (1:1). Honorową bramkę dla olsztynian strzelił Szymon Kaźmierowski.

Stomil Olsztyn 1:4 Lechia Gdańsk

Jedyną bramkę dla podopiecznych Zbigniewa Kaczmarka zdobył w 7. minucie gry Szymon Kaźmierowski. W spotkaniu zagrało pięciu testowanych piłkarzy: Piotr Głowacki (Start Działdowo), Tomasz Kolibowski (Start Działdowo), Mateusz Lisiecki (FC Šiauliai) oraz dwóch zawodników rezerw: Paweł Tomkiewicz oraz Piotr Wypniewski. Po tym meczu olsztynianie zrezygnowali z dalszego testowania Mateusza Lisieckiego.

Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej.

Stomil:
(I połowa) Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Dawid Szymonowicz, Rafał Remisz, Wojciech Dziemidowicz - Dominik Kun, Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Piotr Głowacki - Szymon Kaźmierowski.

(II połowa) Michał Leszczyński - Tomasz Kolibowski, Mateusz Lisiecki, Arkadiusz Mroczkowski, Piotr Wypniewski, Daniel Michałowski, Piotr Łysiak, Paweł Tomkiewicz, Patryk Kun, Karol Żwir, Paweł Łukasik.

W najbliższą sobotę, 29 czerwca, piłkarze Stomilu zagrają sparing z Olimpią Grudziądz. Po meczu udadzą się na obóz przygotowawczy do Jarocina.