Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Naukowy spektakl w Kortowie: 32. finał WOŚP z Udziałem UWM

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
WOŚP
W nadchodzący weekend odbędzie się już 32. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jednym z ciekawych punktów finału będzie Naukowa Orkiestra w Kortowie. Olsztyński sztab WOŚP, zlokalizowany na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, zaprasza do udziału w wydarzeniach organizowanych w Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji Kortosfera.

W stolicy Warmii i Mazur działać będą trzy sztaby WOŚP, zrzeszające różne instytucje, takie jak Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie" czy Zespół Szkół Budowlanych. Uniwersytecki sztab UWM postanowił nadać swojemu finale naukowy charakter, przenosząc wydarzenia do Kortosfery.

Już teraz warto zaznaczyć w kalendarzu niedzielę, 28 stycznia, aby wziąć udział w bogatym programie. Tego dnia Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji Kortosfera, stanie się miejscem naukowych wystaw, warsztatów, pokazów tańca, pokazów sportowych oraz koncertów. Ponad 140 ekspozycji pozwoli zwiedzającym eksperymentować i zgłębiać tajniki świata.

W trakcie finału WOŚP, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach laboratoryjnych, a jednym z warunków uczestnictwa będzie wcześniejsze odebranie wejściówki, dostępnej przed dniem finału w Kortosferze. Szczegółowe informacje o planowanym programie są dostępne na stronie Kortosfery.

Przygotujcie się na naukową dawkę rozrywki i wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wyjątkowym uniwersyteckim stylu.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Naukowy spektakl w Kortowie: 32. finał WOŚP z Udziałem UWM - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto