OKS 1945 pokonał Stal 3:2!

Piotr Stępiński
Olsztyńscy piłkarze wygrali z liderem tabeli – Stalą Stalowa Wola. Mecz zakończył się wynikiem 3:2!

Piłkarze OKS-u wyszli na boisko bardzo zmotywowani. Przed meczem zapowiadali walkę o punkty, które dałyby im wyjście ze strefy spadkowej tabeli.

Pierwsza bramka padła już w 2 minucie, po strzale w „okienko” Roberta Tunkiewicza. Wyrównanie nastąpiło w 11 minucie po rzucie wolnym. Dziewięć minut później piłkarze ze Stalowej Woli prowadzili już 2:1.

Olsztynianie rzucili się do ataku i już pięć minut później piłka trafiła do siatki po strzale Michałowskiego. Wynik remisowy utrzymywał się do 44 minuty, kiedy Łukasz Tumicz trafił do bramki rywala, podwyższając na 3:2.

W drugiej połowie wynik meczu już nie uległ zmianie. Olsztynianie wygrali z liderem tabeli 3:2!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani