Ostródzianie przegrali z Mistrzami Polski

Piotr Stępiński
Bogoria Grodzisk Mazowiecki odniosła łatwe zwycięstwo w Ostródzie. Jedynym z ekipy Condohotels, który nawiązał walkę z rywalami był Karol Szarmach. Ostródzianin wygrał dwa sety.

To szóste w tym sezonie zwycięstwo tenisistów stołowych z Grodziska Mazowieckiego. Najskuteczniejszym zawodnikiem Condohotels Morliny Karol Szarmach, który zmierzył się z aktualnym singlowym mistrzem Polski Danielem Górakiem. Wygrał dwa pierwsze sety, lecz w kolejnych trzech nie znalazł sposobu na dobicie rywala i odszedł od stołu pokonany. Pozostali ostródzianie, Bartosz Szarmach i Szymon Malicki przegrali w trzech setach.

Condohotels Morliny Ostróda
 — Bogoria Grodzisk Mazowiecki
 0:3

Karol Szarmach — Daniel Górak 2:3 (7, 5, -8, -7, -7), Bartosz Szarmach — Wang Zeng Yi 0:3 (-4, -3, -6), Szymon Malicki — Robert Floras 0:3 (-6, -9, -6).