Paulina Jankun i Robert Wojtaś z TT Score Elbląg mistrzami województwa!

TT Score Elbląg
W ubiegły weekend w Hali Tenisowej Ostródzkiego CS-R odbyły się Mistrzowstwa Województwa Kadetów w tenisie ziemnym. Wielki sukces odnieśli Paulina Jankun oraz Robert Wojtaś. Dwoje zawodników z gruby TT Score Elbląg zostali mistrzami województwa w grach pojedynczych Serdecznie gratulujemy!

W Hali Tenisowej Ostródzkiego CS-R, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy zorganizował w ubiegły weekend 1-2.12.2012 Mistrzostwa Województwa Kadetów. W turnieju udział wzięło 20-tu najlepszych zawodników do 16 lat z Olsztyna, Elbląga, Ostródy i Iławy, którzy zostali wyłonieni z rywalizacji we wcześniejszych Turniejach PZT w trakcie sezonu 2012. Sukces odnieśli kadeci z Elbląga, zajmując miejsca na podium!

W grach pojedynczych tytuły zdobyli: Paulina Jankun oraz Robert Wojtaś. Paulina w finale pokonała Wiktorię Szewczak (Szkoła Tenisa RP Sport Olsztyn) 6:2 6:2 – która w półfinale okazała się lepsza od Olgi Grędzińskiej (TT SCORE Elbląg). Robert w drodze do finału w bratobójczym meczu wygrał z Filipem Wojtasiem (TT SCORE Elbląg). W meczu finałowym Robert Wojtaś pokonał kolejnego zawodnika z Elbląga - Przemysława Kwiatkowskiego (TT Olimpia Elbląg), wygrywając 6:0 6:2.
Paulina i Robert w turnieju singlowym nie stracili choćby jednego seta!

W turnieju deblowym, zawodnicy z Elbląga również stanęli na podium. Para Paulina Jankun/Olga Grędzińska uległa dopiero w finale po zaciętym meczu z Wiktorią Szewczak/Julią Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn), który został rozstrzygnięty dopiero w super tie-breaku (6:1 2:6 3:10), natomiast Robert i Filip Wojtasiowie przegrali w finale z parą: Wiktor Kotwicki (NT)/Przemysław Kwiatkowski (TT Olimpia Elbląg) 6:4 3:6 10:1.