Pierwsze zwycięstwo Indykpolu AZS UWM Olsztyn

Piotr Stępiński
Po porażce w Kędzierzynie olsztyńscy siatkarze wygrali u siebie z Tytanem AZS Częstochowa.

Gospodarze prowadzili w setach przez cały mecz. Olsztynianie zaliczyli niezły występ po nieudanym początku sezonu i porażce z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Mimo wygranej olsztyńskiego zespołu walka toczyła się do samego końca. W tie breaku gościom z Częstochowy udało się odrobić straty i z wyniku 8:5 zmienili na 10:10.

Jednak AZS w samej końcówce udowodnił swoją przewagę i zakończył seta 15:13. W ten sposób „nasi” wygrali całe spotkanie 3:2.

Indykpol AZS UWM Olsztyn - Tytan AZS Częstochowa 3:2 (25:22, 23:25, 25:21, 19:25, 15:13)