Porażka ostródzian w 4. kolejce pingpongowej superligi

Piotr Stępiński
Tenisiści stołowi z Condohotels Morliny Ostróda przegrali u siebie z Olimpią Unią Grudziądz 0:3.

Podczas zaległego meczu 4. kolejki pingpongowej Superligi kibice w Ostródzie byli świadkami zaciekłego pojedynku. Jednak mimo walecznej postawy zawodników z Condohotels to ekipa z Grudziądza okazała się zwycięzcą. Zabrakło skuteczności w końcowych momentach poszczególnych setów.

Sprawcą pierwszej niespodzianki mógł zostać Szymon Malicki, który grał z reprezentantem Polski Bartoszem Suchem. Malicki w setach prowadził 2:0 w trzecim 9:4, lecz całą grę przegrał 2:3. Bliski wygrania swojego pojedynku był również Karol Szarmach. Ostródzianin walczył z Chińczykiem Liu Kai, w piątym secie miał dwie piłki meczowe, ale wygrał zawodnik gości.

Condohotels Morliny Ostróda - Olimpia Unia Grudziądz 0:3
Szymon Malicki - Bartosz Such 2:3, Karol Szarmach - Liu Kai 2:3, Bartosz Szarmach - Mateusz Gołębiowski 0:3.