Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Rajd Dakar 2014. Zmienne szczęście Polaków na 4. etapie [zdjęcia]

RP
Rajd Dakar 2014. Ze zmiennym szczęściem rywalizowali na 4. etapie imprezy polscy zawodnicy w kategorii samochodów. Dopiero 19. miejsce zajął olsztynianin Krzysztof Hołowczyc. Z kolei na 11. pozycji uplasował się Marek Dąbrowski. Adam Małysz był 15.

Rajd Dakar 2014 [zdjęcia]

Po świetnej jeździe Krzysztofa Hołowczyca na wczorajszym etapie (olsztyński kierowca zajął 2. miejsce - przyp. red.), wszyscy kibice sportów motorowych nad Wisłą ostrzyli sobie zęby na kolejną wysoką lokatę, a może nawet etapowe zwycięstwo. Niestety południowoamerykańskie bezdroża okazały się bezlitosne i tym razem popularny "Hołek" zajął 19. miejsce. W klasyfikacji generalnej wciąż plasuje się na 9. pozycji.

Najlepiej z Polaków spisał się dziś duet Marek Dąbrowski-Jacek Czachor, którzy zajęli wysokie, jak na debiutantów w kategorii samochodów, 11. miejsce. Dzięki temu "podskoczyli" w generalce bezpośrednio za Hołowczyca. Adam Małysz był 15. (w klasyfikacji generalnej awansował na 16. lokatę), a młody Martin Kaczmarski zajął 21. miejsce (19. w generalce).