Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Spotkanie "jedynek" w Olsztynie: Politycy z Wrocławia, Krakowa i Olsztyna razem na scenie

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
Wideo
od 16 lat
W Olsztynie odbyło się niezwykle dynamiczne spotkanie wyborcze, które zgromadziło polityków, uważanych za "jedynki" w swoich okręgach wyborczych. Wydarzenie to miało miejsce z inicjatywy poseł Iwony Areny, która gościła wyjątkowych gości z różnych regionów Polski.

Na zaproszenie posłanki Iwony Areny do Olsztyna przybyli:

  1. Mirosława Stachowiak-Różecka - "jedynka" z Wrocławia,
  2. Małgorzata Wassermann - "jedynka" z Krakowa,
  3. Kandydat z okręgu olsztyńskiego do Senatu - dr. Zbigniew Purpurowicz,
  4. Minister Cyfryzacji - Janusz Cieszyński.
Spotkanie
Wojciech Szymaniak

Spotkanie wyborcze trwało ponad dwie godziny i zyskało reputację niezwykle dynamicznej i interaktywnej dyskusji. Uczestnicy mieli okazję zadawać pytania i wyrażać swoje opinie na temat kluczowych kwestii politycznych i społecznych.

Posłanki Stachowiak-Różecka i Wassermann, reprezentujące południowe regiony kraju, cieszyły się szczególnym zainteresowaniem ze strony uczestników. Ich obecność była okazją do bliższego poznania ich programów i priorytetów, które dotyczą mieszkańców Wrocławia i Krakowa.

Dr. Zbigniew Purpurowicz, kandydat do Senatu z okręgu olsztyńskiego, przedstawił swoje propozycje rozwoju regionu oraz plany dotyczące wspierania edukacji i zdrowia.

Spotkanie
Wojciech Szymaniak

Minister Janusz Cieszyński, odpowiedzialny za cyfryzację kraju, omówił aktualne inwestycje i inicjatywy mające na celu rozwijanie nowoczesnych technologii i usług cyfrowych w Polsce.

Spotkanie
Wojciech Szymaniak

Spotkanie wyborcze w Olsztynie stanowiło doskonałą okazję dla mieszkańców regionu do bliższego zapoznania się z kandydatami i ich programami wyborczymi. Długa i dynamiczna dyskusja wyraźnie pokazała, że polityka i zaangażowanie obywateli w życie publiczne wciąż są ważnymi elementami demokracji w Polsce.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Spotkanie "jedynek" w Olsztynie: Politycy z Wrocławia, Krakowa i Olsztyna razem na scenie - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto