Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście 1:1 [OPIS]

Red.
Przy niemal pustych trybunach, Stomil Olsztyn urwał pierwsze punkty w sezonie Flocie Świnoujście. Podobnie jak w poprzednim spotkaniu, podopieczni Dominika Nowaka również stracili gola jako pierwsi, lecz tym razem zdołali ugrać remis.

Więcej relacji LIVE znajdziesz w serwisie EKSTRAKLASA.NET

Do Olsztyna przyjechał nieoczekiwany lider ze Świnoujścia, który inkasował we wszystkich swoich ośmiu spotkaniach komplet punktów. Podopieczni Dominika Nowak liczyli na kolejne trzy po meczu w Olsztynie, jednak po błędach sędziego, który mylił się w obie strony, mecz zakończył się podziałem punktów.

Po pierwszych minutach nie było widać na boisku, że do Olsztyna przyjechał zespół lidera, co więcej w 12. minucie spotkania, bramkarz gości Grzegorz Kasprzik chcą uratować swój zespół przed rzutem rożnym, tak niefortunnie wybił piłkę do boku, że do futbolówki dopadł Suchocki i niespodziewanie wyprowadził zespół z Olsztyna na prowadzenie. Przy tej bramce było wiele kontrowersji, czy piłka którą ratował Kapsrzik nie przekroczyła już linii końcowej, a wcześniej czy strzelec bramki nie był na spalonym. Sędzia liniowy jednak nie zareagował i kibice gospodarzy cieszyli się z prowadzenia.

I liga piłkarska. Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście 1:1 [ZDJĘCIA]

W 17. minucie spotkania świetną akcją popisał się Łukasz Jegliński, który minął kilku zawodników Floty i uderzył z 18 metrów na bramkę gości, jego strzał z wielkim trudem do boku sparował jednak były bramkarz Lecha Poznań. Gdy wydawało się, że gospodarze pójdą za ciosem, nadeszła 29 minuta, w której Marek Niewiada przebiegł prawie przez pół boiska nie atakowany przez zawodników Stomilu, wbiegł w pole karne z lewej strony i zagrał piłkę wzdłuż bramki. Dopadł do niej Sebastian Olszar, wyrównując stan spotkania na 1:1. W końcówce pierwszej połowy kolejnym dużym błędem popisał się sędzia główny tego, spotkania Erwin Paterek, nie pokazując drugiej żółtej kartki dla Niewiady za ewidentny faul na Suchockim. czytaj dalej >>>>>>>>>>