W Grene w Lidzbarku Warmińskim padła wygrana!

Materiał powstał we współpracy z Grene
Dlaczego warto robić zakupy w Grene? Tak brzmiało pytanie konkursowe akcji NAPĘDZAMY NAGRODAMI. Dlatego, że można wygrać zbiornik na olej napędowy o pojemności 1340 litrów! Przekonał się o tym Pan Krzysztof Baraniak, z miejscowości Sarnowo, koło Lidzbarka Warmińskiego.

Przez dwa miesiące (marzec-kwiecień) w sklepach rolniczo-technicznych Grene na terenie całej Polski trwał konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczyło zrobić zakupy z wybranego asortymentu i odpowiedzieć na proste pytanie, dotyczące sklepu Grene. Nagrodą główną był zbiornik na paliwo, na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czekały zestawy solidnych i ergonomicznych kluczy Kramp. Główna wygrana padła w Lidzbarku Warmińskim. Do zwycięstwa Pana Krzysztofa przyczyniły się dwie osoby – sprzedawca - Pan Stefan i małżonka, która swoim zgłoszeniem skradła serca komisji konkursowej.

*

Prowadzę gospodarstwo rolne, specjalizując się w produkcji roślinnej, dlatego zbiornik na pewno mi się przyda. Udział w konkursie to była spontaniczna decyzja, ale jak widać czasem takie najbardziej popłacają. O akcji trwającej w sklepie poinformował mnie sprzedawca, jednocześnie zachęcając do spróbowania swoich sił. Miałem 50% szans, a jednak się udało. – opowiada Pan Krzysztof.

Czasami szczęściu trzeba dopomóc. Warto również śledzić informacje pojawiające się na stronie internetowej grene.pl oraz w social mediach Grene. Nagrody są na wyciągnięcie ręki, wystarczy po nie sięgnąć, co może potwierdzić klient sklepu w Lidzbarku Warmińskim.

Odwiedzam sklep w Lidzbarku, ponieważ spotykam tam szeroką ofertę potrzebnych części i produktów. Jeszcze częściej zagląda tam moja żona, która zajmuje się zaopatrzeniem gospodarstwa. Szczególnie cenię sobie fachową obsługę i rodzinną atmosferę, jaka panuje w Grene. A przy okazji można jeszcze coś wygrać. Czekam na kolejne konkursy. Może uda się jeszcze raz! – podsumowuje Pan Krzysztof.

Dodaj ogłoszenie