Warmiak Łukta - OKS II Stomilowcy Olsztyn 1:1. Zdecydowały karne

Artur Szczepański
Warmiak Łukta-OKS II Stomilowcy Olsztyn
Warmiak Łukta-OKS II Stomilowcy Olsztyn Artur Szczepański
We wtorek (21 września) w Łukcie piłkarze IV-ligowego OKS II Stomilowcy Olsztyn niespodziewanie przegrali z miejscowym Warmiakiem po rzutach karnych.

Spotkanie zostało rozegrane w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po 90 minutach gospodarze grający na co dzień w lidze okręgowej remisowali 1:1.Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, więc sędzia zarządził rzuty karne, które lepiej wykonywał zespół z Łukty (6:5).

0:1 Paweł Podhorodecki (85)
1:1 Marek Rakowski (90)

Sędzia: Piotr Połoniewicz (Dobre Miasto).

Warmiak Łukta: Rafał Kaczor - Tomasz Osenkowski, Tomasz Berent, Przemysław Małachowski, Mateusz Piotrak (60, Bartosz Zawadzki), Grzegorz Matusiak (91, Michał Maj), Tomasz Gergoła, Marek Rakowski, Sławomir Artemniak, Daniel Malinowski, Krzysztof Szostak (60, Krzysztof Chmiel).

OKS II Stomilowcy Olsztyn: Marek Maleszewski - Paweł Kaszubski (46 Łukasz Bogdanowicz), Lubomir Wasilewski, Krzysztof Pilski, Sebastian Spychała - Paweł Podhorodecki, Tomasz Laskowski (100 Łukasz Gomoła), Maciej Szostek, Wojciech Kardaś (85 Piotr Czuryłło), Karol Miller - Jarosław Kaszuba (100 Patryk Stadnicki).