Wszystkie salony Empik na Warmii i Mazurach pozostają otwarte. Ruszyły promocje z okazji Dnia Kobiet

Materiał informacyjny Empik
Udostępnij:
Salony Empik pozostają otwarte – nie dotyczą ich nowe obostrzenia w woj. warmińsko-mazurskim obejmujące obiekty handlowe. Bezpieczeństwo zakupów zapewnia ścisły reżim sanitarny i szereg udogodnień dla klientów. Poszukujący prezentów na Dzień Kobiet i nie tylko znajdą na miejscu liczne promocje aż do -30%.

Bezpieczeństwo i komfort zakupów

Dodatkowo Empik proponuje klientom usługi jeszcze bardziej zwiększające ich bezpieczeństwo. Już w dwóch salonach – w Galerii Warmińskiej oraz Olsztyn Aura – dostępna jest usługa Premium Pay&Go, dzięki której można samodzielnie skanować produkty przy półkach i opłacać je przez aplikację mobilną Empik. W pozostałych sklepach rekomendowane są płatności bezgotówkowe oraz korzystanie z kas samoobsługowych niewymagających kontaktu z pracownikami. Ponadto istnieje również możliwość korzystania z usługi rezerwacji produktów w aplikacji mobilnej Empik i na stronie Empik.com i ich odbioru już po dwóch godzinach w dowolnym sklepie Empik.

Inspiracje prezentowe i promocje na Dzień Kobiet

Osoby poszukujące oryginalnych upominków na Dzień Kobiet znajdą na miejscu szereg inspiracji. Wybrane kategorie produktowe dostępne są z rabatami nawet do 30%. Zniżka obejmuje między innymi literaturę kobiecą, płyty wyjątkowych artystek oraz filmy z ciekawymi bohaterkami. Wszystkie promocje obowiązują do 9 marca.

Atrakcyjne oferty czekają także do 8 marca na Empik.com, a złożone na platformie zamówienia można odebrać bezpłatnie w wybranym salonie Empik albo skorzystać z darmowej dostawy kurierem w ramach programu Empik Premium (więcej info) lub bezpłatnych paczkomatów i innych punktów odbioru w ramach Empik Premium Free (więcej info).

Największymi rabatami, sięgającymi aż 40%, objęte zostały perfumy. Zniżki do -30% obowiązują zaś na wybrane produkty do pielęgnacji ciała i makijażu oraz akcesoria pielęgnacyjne. Członkowie programów Empik Premium i Empik Premium Free mogą skorzystać także z dodatkowych rabatów - odpowiednio -30% i -20% na produkty z dwóch kolekcji specjalnych – Dzień Kobiet oraz Wiosenne Inspiracje.

Dzięki zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego Empiki są bezpieczne zarówno dla odwiedzających, jak i dla pracowników. Na miejscu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust, limity w liczbie klientów, wyznaczone i kontrolowane są odległości pomiędzy oczekującymi w kolejkach oraz zapewniony stały dostęp do środków dezynfekujących.

Lista wszystkich salonów wraz z godzinami otwarcia dostępna jest na stronie: https://www.empik.com/salony-empik

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą

Wideo

Dodaj ogłoszenie