Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Zapaśnicy walczyli w Rybnie! Za nami Mistrzostwa Województwa! (WIDEO I ZDJĘCIA)

Sylwester Kasprowicz
Sylwester Kasprowicz
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
W niedzielę, 3 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Województwa Młodzików w Zapasach, które zgromadziły utalentowanych zawodników z całego regionu. Organizatorem wydarzenia był Mirosław Gajewski, pełniący również funkcję trenera sekcji zapaśniczej w klubie GSZS Delfin Rybno, Gmina Rybno, OSiR Rybno, klub GSZS Delfin Rybno, Warmińsko – Mazurski Związek Zapaśniczy oraz Powiat Działdowski..
Sylwester Kasprowicz

Impreza, której głównym celem było promowanie sportu i zdrowego stylu życia wśród młodych adeptów zapasów, otworzyła się uroczystym przemówieniem głównego organizatora. Mirosław Gajewski serdecznie powitał wszystkich uczestników, trenerów, rodziców oraz gości, w tym Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rumianie – Hannę Kirchhof, Prezesa Klubu GSZS Delfina Rybno – Jana Rozentalskiego oraz wielu innych ważnych osobistości.

Mistrzostwa cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdziła liczba prawie 90 utalentowanych zawodników reprezentujących 7 klubów z różnych zakątków województwa, takich jak Elbląg, Giżycko, Lubawa, dwie drużyny z Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyn oraz oczywiście gospodarze - Rybno.

Sylwester Kasprowicz

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani medalami i dyplomami, a emocje nieco sięgnęły zenitu podczas uroczystej ceremonii wręczenia pamiątkowych pucharów dla trzech najlepszych drużyn. Wszystko to, aby podkreślić ich niezwykły wkład w rozwój zapaśniczego środowiska w regionie.

Klasyfikacja generalna – drużynowa:

1. Sokół Lubawa 110 pkt.
2. Lidzbark Warmiński 98 pkt.
3. Warmia Lidzbark Warmiński 66 pkt.
4. Tytani Giżycko 59 pkt.
5. GSZS Delfin Rybno 54 pkt.
6. Olimpia Elbląg 33 pkt.
7. Budowlani Olsztyn 23 pkt.

Sylwester Kasprowicz

Mirosław Gajewski nie zapomniał również o zaproszeniu wszystkich młodych entuzjastów zapasów do udziału w treningach sekcji zapaśniczej w Rumianie. Jego entuzjazm i przekonanie, że warto rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów, z pewnością zyskają nowych zwolenników wśród najmłodszych.

Mistrzostwa Województwa Młodzików w Zapasach w Rybnie nie tylko dostarczyły sportowych emocji i rywalizacji, ale także przyczyniły się do budowania silniejszej społeczności zapaśniczej. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i organizatorom tego wspaniałego wydarzenia, które z pewnością zapisze się w historii sportu tego regionu.

Opracował: Sylwester Kasprowicz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zapaśnicy walczyli w Rybnie! Za nami Mistrzostwa Województwa! (WIDEO I ZDJĘCIA) - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto