18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Złoto i srebro zawodniczek karate kyokushin w Pradze

7 maja 2011 r. odbył się Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin w Pradze. Zawody zostały rozgrywane po raz trzeci. Organizatorem imprezy był klub prowadzony przez Jana Sokupa – wicemistrza świata open.

W Turnieju wzięło udział ponad 350 zawodniczek i zawodników w wieku 7-21 lat z Czech, Polski, Austrii, Niemiec, Ukrainy, Rosji, Węgier, Francji, Słowacji i Słowenii. Rywalizowali oni w formule pełnego kontaktu według reguł International Karate Organization.

W Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju Karate Kyokushin w Pradze Powiat Olecki reprezentowało 6 osób z Oleckiej Szkoły Sztuk Walki Karate KYOKUSHIN: Dawid Olechna, Oskar Kowalewski, Kacper Mikielski, Jakub Smokowski, Zofia Fabczak i Angelika Rejterada, trener Wojciech Rejterada.

Moi podopiecznie spisali się bardzo dobrze. Zofia Fabczak zdobyła złoto w kategorii kadetek– mówi Wojciech Rejterada – Nie dała swoim przeciwniczkom żadnych szans i otrzymała w każdej walce wazami. W finale pokonała Węgierkę. Z kolei Angelika Rejterada wywalczyła srebro wśród młodziczek. Po wyjściu z szesnastki pokonała przed czasem reprezentantkę Francji. W czwórce wygrała z Ukrainką.

Zawodniczkom i zawodnikom Oleckiej Szkoły Sztuk Walki Karate KYOKUSHIN dziękujemy za reprezentowanie Powiatu Oleckiego na międzynarodowym turnieju, Trenerowi za zaangażowanie i pracę uwieńczoną sukcesami podopiecznych. Zwycięzcom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i znalezienia się w gronie najlepszych.
Życzymy dalszych sukcesów.

Udział w OSSWKK w Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju Karate Kyokushin w Pradze został dofinansowany ze środków Powiatu Oleckiego.

Źródło: Informacja prasowa