I liga sparingi zima 2014. Stomil Olsztyn - Calisia Kalisz 1:1 [zdjęcia]

Artur Szczepański
I liga sparingi zima 2014. Pierwszoligowy Stomil Olsztyn, w swoim ostatnim meczu podczas zgrupowania w Jarocinie, zremisował z II-ligową Calisią Kalisz 1:1. Jedyną bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył Paweł Łukasik w 62. minucie spotkania z rzutu karnego. Zobacz zdjęcia z meczu!

I liga sparingi zima 2014

Stomil: (I połowa) Mieczkowski - Bucholc, Czarnecki, Koprucki, Korzeniewski - Gondek, Dawid Szymonowicz (30, Karol Żwir), Trzeciakiewicz, Łysiak - Kun, Tomasz Bzdęga (30, Lech). (II połowa) Przyborowski - Mroczkowski, Kucharski, Remisz, Warcholak - Darmochwał, Paweł Głowacki, Jegliński, Piotr Głowacki - Grzegorz Lech (60, Łukasik), Karol Żwir (60, Śledź).