Olsztyn. Z tenisowych kortów

Rut
Rekordowo dużo tenisistów (26) zgłosiło się do kolejnego turnieju dzieci i młodzieży ,Czwartek z tenisem" na kortach TKKF Skanda w Olsztynie. Wyniki. Grupa młodsza - finał: Piotr Łaguna (Olsztyn) - Piotr Mamrega ...

Rekordowo dużo tenisistów (26) zgłosiło się do kolejnego turnieju dzieci i młodzieży ,Czwartek z tenisem" na kortach TKKF Skanda w Olsztynie. Wyniki. Grupa młodsza - finał: Piotr Łaguna (Olsztyn) - Piotr Mamrega (Wrocław) 6:0, 6:1; o 3. miejsce: Aleksandra Guzowska (Zielona Góra) - Michał Bielak (Kętrzyn) 6:3, 6:3.

Turniej pocieszenia wygrał mieszkający w Berlinie Sebastian Chełmiński.

Grupa starsza - finał: Kamil Janczarek (Olsztyn) - Michał Kaźmierczak (Olsztyn) 6:3, 6:2; o 3. miejsce: Jacek Różycki (Bartoszyce) - Maciej Tusiński (Olsztyn) 6:3, 6:3. Turniej pocieszenia wygrał Adam Łaguna (Olsztyn).

Współorganizatorzy turnieju: PKO BP, PZU I Inspektorat, Społem, Chio Chips.
Kolejny "Czwartek z tenisem" odbędzie się dzisiaj o godz. 10 na kortach Skandy przy ul. Wyszyńskiego 12.

VII turniej singlowy amatorów z cyklu Skanda Grand Prix pod patronatem Chłodni Olsztyn zakończył się zwycięstwem Damiana Lasoty, który w finale pokonał Dariusza Kardasia 4:6, 6:4, 6:3. Trzecie miejsce zajęli ex aequo Jacek Leman i Andrzej Lasota.

Turniej pocieszenia wygrał Mikołaj Borkowski. W klasyfikacji generalnej prowadzi J. Leman (232 pkt.) przed D. Lasotą (192) i Aleksandrem Pogorzelskim (162).