Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Otwarty konkurs na dyrektora Olsztyńskiego Teatru Lalek

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
olsztyn.eu
1 marca 2024 - Prezydent Olsztyna, ogłosił konkurs na prestiżowe stanowisko dyrektora Olsztyńskiego Teatru Lalek (OTL). Obecny kierownik, Andrzej Bartnikowski, pełni tę funkcję od 2015 roku, zdobywając uznanie wśród społeczności teatralnej. Konkurs, który potrwa do 29 marca, przyciąga uwagę profesjonalistów z dziedziny sztuki, którzy aspirują do rozwijania kreatywności i innowacji w renomowanej instytucji.

Konkurs, który potrwa do 29 marca, przyciąga uwagę profesjonalistów z dziedziny sztuki, którzy aspirują do rozwijania kreatywności i innowacji w renomowanej instytucji.

Wymagania dla potencjalnych kandydatów, są ambitne, obejmują co najmniej 5-letnią udokumentowaną działalność kulturalną, lub artystyczną w instytucjach kultury, doświadczenie w realizacji projektów artystycznych, zwłaszcza teatralnych, oraz dogłębną znajomość specyfiki Olsztyńskiego Teatru Lalek. Kluczowymi obowiązkami nowego dyrektora OTL, będą kierownictwo i nadzór nad sprawami bieżącymi, zarówno organizacyjnymi, statutowymi, finansowymi, jak i administracyjnymi. Ponadto, kandydat musi aktywnie wdrażać opracowany program i zadbać o właściwe wykorzystanie mienia i majątku instytucji.

Zainteresowani, swoje oferty mogą składać do 29 marca. Proces konkursowy potrwa do 30 kwietnia 2024 roku, a wyłoniony dyrektor będzie kluczową postacią w dalszym rozwoju Olsztyńskiego Teatru Lalek. Ta unikalna szansa na przywództwo artystyczne przyciąga uwagę pasjonatów sztuki z całego kraju, gotowych podjąć wyzwanie reprezentowania tej renomowanej instytucji.

Pełna treść ogłoszenia: TUTAJ

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Otwarty konkurs na dyrektora Olsztyńskiego Teatru Lalek - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na olsztyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto