Stomil Olsztyn - Kolejarz Stróże 2:1 [zdjęcia, skrót meczu]

RP
Stomil Olsztyn - Kolejarz Stróże 2:1. Arcyważne zwycięstwo odnieśli w sobotę 22 marca br. przed własną publicznością podopieczni Adama Łopatki, pokonując sąsiada w ligowej tabeli. Dzięki zdobytym 3 punktom olsztynianie opuścili strefę spadkową. Zobacz zdjęcia i skrót meczu!

Stomil Olsztyn - Kolejarz Stróże 2:1 [zdjęcia]

Już w 12. min spotkania na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Marcin Warcholak, który mocnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał bramkarza Kolejarza, Łukasza Bociana. Kolejne kilkadziesiąt minut gry nie przyniosło zmiany wyniku. Dopiero w 61. min meczu błąd obrony Stomilu Olsztyn wykorzystał Bartłomiej Smuczyński, który w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od bramkarza olsztynian.

Na odpowiedź podopiecznych Adama Łopatki tym razem nie trzeba było jednak długo czekać. Nieco ponad 10 minut później obrońca Kolejarza zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Grzegorz Lech, dając ostatecznie Dumie Warmii i Mazur zwycięstwo i bardzo cenne 3 punkty.

Stomil Olsztyn - Kolejarz Stróże 2:1 [SKRÓT MECZU]

Trzeba jednak uczciwie podkreślić, że Stomil miał w tym spotkaniu dużo szczęścia. Gdyby goście wykazali się lepszą skutecznością, to wynik mógł być zupełnie inny.