Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Konopnickiej od numeru 1 do nr 18; 1 Maja; Krótka; Warmińska; Mazurska; Kętrzyńskiego; Sportowa, Miejscowość Owczary
Pokaż więcej
Jan Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
30
(25,86%)
Bożena Grażyna Łobacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
31
(26,72%)
Tomasz Andrzej Kunio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
55
(47,41%)
Okręg 2
Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Konopnickiej od numeru 19 do końca
Pokaż więcej
Adam Marek Wawer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
59
(52,68%)
Józef Andrzej Liskowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
22
(19,64%)
Grzegorz Derewecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
31
(27,68%)
Okręg 3
Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Topolowa od numeru 1 do numeru 8; Świerkowa; Leśna; Polna
Pokaż więcej
Piotr Załuski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
35
(20,71%)
Dariusz Czygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
86
(50,89%)
Wojciech Karol Bowszys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
48
(28,40%)
Okręg 4
Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Topolowa od numeru 9 do końca
Pokaż więcej
Mariusz Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
91
(63,19%)
Stanisław Emilianow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
18
(12,50%)
Bogdan Szumlański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
35
(24,31%)
Okręg 5
Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Jasna, Kolejowa; Kościuszki; Słoneczna; Szkolna; Miejscowość Wólka
Pokaż więcej
Stefania Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
76
(59,38%)
Urszula Grażyna Świerzbin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
52
(40,63%)
Okręg 6
Sołectwo DĄBRÓWKA POLSKA miejscowości: Dąbrówka Polska Jeglewo, Różanka Dwór Zielony Lasek Sołectwo MICZUŁY Miejscowości: Miczuły Mieczniki, Śluza, Zakałcze Wielkie
Pokaż więcej
Artur Ireneusz Ozimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
62
(48,06%)
Wojciech Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
45
(34,88%)
Agnieszka Sandra Kadelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
22
(17,05%)
Okręg 7
Sołectwo GRYŻEWO Miejscowości: Gryżewo Czupowo, Szarek, Ustronie, Sołectwo ZIEMIANY Miejscowości: Ziemiany Kulsze, Sołectwo WRÓBEL Miejscowości: Wróbel Stadnica
Pokaż więcej
Romana Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
44
(35,77%)
Roman Ozimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
27
(21,95%)
Andrzej Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
52
(42,28%)
Okręg 8
Sołectwo SAPAŁÓWKA Miejscowości: Sapałówka Grunajki, Zapały, Janki, Ziemianki Sołectwo SURMINY Miejscowości: Surminy Boćwinka od numeru 1 do numeru 2
Pokaż więcej
Zbigniew Zdzisław Żelaźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
51
(44,35%)
Irena Marianna Kogut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
64
(55,65%)
Okręg 9
Sołectwo LISY Miejscowości: Lisy Liski
Pokaż więcej
Mirosław Kwit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
58
(60,42%)
Marta Kalwajtys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
7
(7,29%)
Krzysztof Kożak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
31
(32,29%)
Okręg 10
Sołectwo KIERZKI Miejscowości: Kierzki Borek, Nowiny Sołectwo ZAWADY Miejscowości: Zawady Budziska, Mieczkówka
Pokaż więcej
Roman Daszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
61
(45,52%)
Mirosław Kulbacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
22
(16,42%)
Robert Zatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
51
(38,06%)
Okręg 11
Sołectwo GRODZISKO Miejscowości: Grodzisko, Gąsewo, Wierzby
Pokaż więcej
Beata Sereda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
53
(56,99%)
Mateusz Garbowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
40
(43,01%)
Okręg 12
Sołectwo MIEDUNISZKI Miejscowości: Mieduniszki Małe, Mieduniszki Wielkie, Rapa, Antomieszki, Węgorapa, Brożajcie
Pokaż więcej
Izabela Beata Rant
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
42
(40,38%)
Jolanta Maria Zinkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
29
(27,88%)
Barbara Rabiczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
33
(31,73%)
Okręg 13
Sołectwo ŻABIN Miejscowości: Żabin Żabin Graniczny, Stary Żabin, Żabinek Sołectwo ŚCIBORKI Miejscowości: Ściborki Stare Gajdzie, Nowe Gajdzie, Kiermuszyny Małe, Kiermuszyny Wielkie Jezierzyny
Pokaż więcej
Elwira Wojtysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
36
(27,69%)
Stanisław Kluczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
30
(23,08%)
Paweł Dejnak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
64
(49,23%)
Okręg 14
Sołectwo JAGIELE Miejscowości: Jagiele Klewiny, Kruki, Radkiejmy, Widgiry, Żabin Rybacki, Sołectwo SKALISZKIEJMY Miejscowość Skaliszkiejmy
Pokaż więcej
Piotr Jarosław Warcaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ
63
(52,07%)
Beata Zofia Kulikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
10
(8,26%)
Marian Wiesław Harasimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
48
(39,67%)
Okręg 15
Sołectwo Rogale Miejscowości: Rogale Audyniszki, Maciejowa Wola, Sołectwo OBSZARNIKI Sołectwo JAGOCZANY
Pokaż więcej
Edward Tepyło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''
50
(54,35%)
Marek Piotr Sawków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE
42
(45,65%)