Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Park Sapera, Plac Jana Pawła II, ronda: Rondo Honorowych Dawców Krwi, Rondo Jerzego Cichowicza, Rondo mjr. Czesława Nalborskiego ps. „Dzik", Rondo Saperów, Skwer księdza Karola Foksa, ulice: Baranki, Bolesława Prusa, Bp. Edwarda Samsela, Brata Jana Jakubczaka, Brzozowa, Bursztynowa, Ciepła, Cmentarna, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Dojazdowa, Emilii Plater, Gabrieli Zapolskiej, Garbarska, Grajewska, H. Sienkiewicza, Handlowa, Intermat, J. Kilińskiego, J. Kochanowskiego, J. Korsaka, Jaćwingów, Jagodowa, Jana Matejki, Jana Pawła II, Jasna, Jesienna, Jeziorna, Kardynała S. Wyszyńskiego, Kolejowa, Konwaliowa, Koszykowa, Krótka, Krzemowa, Krzywa, ks. prał. Mariana Szczęsnego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Lazurowa, Lekarska, Leśna, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Łąkowa, M. C. Skłodowskiej, Malinowa, Mariampolska, Marii Dąbrowskiej, Matki Teresy z Kalkuty, Melchiora Wańkowicza, Miedziana, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miodowa, Nadrzeczna, Nektarowa, Ogrodowa, Okrężna, Owocowa, Parkowa, Piękna, Podmiejska, Pogodna, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Poziomkowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytorowa, Robotnicza, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Sasankowa, Sezamkowa, Sielska, Skórzana, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Srebrna, Stalowa, Stanisława Wyspiańskiego, Strefowa, Suwalska numery parzyste, Szpitalna, Szyszkowa, Św. Dominika Savio, Św. Franciszka, Św. Jana Bosko, Św. Maksymiliana Marii Kolbe, Św. Ojca Pio, Św. Rafała Kalinowskiego, Św. Wojciecha, Świerkowa, Targowa, Towarowa, Wąski Tor, Wczasowa, Wielkanocna, Wiosenna, Witolda Maternika, Wrzosowa, Zielona, Zimowa, Złota, Zofii Nałkowskiej, Żelazna.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Artur Marek Jamrożek
256
(3,50%)
-
2
Dorota Grażyna Czepułkowska
315
(4,31%)
-
1
Leszek Marek Sobczak
1 239
(16,95%)
-
3
Roman Krzysztof Wyrwas
108
(1,48%)
-
6
Agnieszka Marcinkiewicz
138
(1,89%)
-
4
Barbara Katarzyna Konopka
232
(3,17%)
-
5
Tomasz Wojciech Winkler
124
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
4
Agnieszka Malinowska
19
(0,26%)
-
2
Jarosław Giedroyć
23
(0,31%)
-
1
Dawid Łojewski
47
(0,64%)
-
3
Małgorzata Ciopińska
13
(0,18%)
-
5
Anita Cybulko
40
(0,55%)
-
6
Patryk Kamiński
39
(0,53%)
-
7
Joanna Kratiuk
21
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
5
Małgorzata Dorota Pieńkowska
296
(4,05%)
-
2
Regina Merchelska
433
(5,92%)
-
4
Rafał Józef Gajewski
461
(6,31%)
-
1
Mariusz Laskowski
762
(10,43%)
-
6
Elżbieta Dąbrowska-Łuciuk
125
(1,71%)
-
7
Sebastian Iwaszko
485
(6,64%)
-
3
Łukasz Pachucki
522
(7,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krystyna Cegiełka
685
(9,37%)
-
2
Michał Pieczyński
281
(3,84%)
-
4
Anna Małgorzata Paszkowska
130
(1,78%)
-
3
Krystyna Witkowska-Kapa
90
(1,23%)
-
7
Tomasz Ołyński
225
(3,08%)
-
5
Dorota Bartoszewicz
98
(1,34%)
-
6
Dariusz Malinowski
102
(1,40%)
Okręg 2
parki: Park Mikołaja Kopernika, Park Solidarności, place: Plac Katedralny, Plac Miejski, skwery: Skwer Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka", Skwer Zesłańca Sybiru, ulice: 3 - go Maja, A. Mickiewicza, Al. 1000 - Lecia, Aleja Lubelska, Armii Krajowej, Cicha, Czarna, Danusi, E. Orzeszkowej, F. Chopina, Gdańska, Generała Władysława Sikorskiego numery parzyste od 8 do 18, Grunwaldzka, Gustawa Gizewiusza, J. Dąbrowskiego, J. i H. Małeckich, J. Słowackiego, Jagienki, Jana Długosza, Juranda, K. Pułaskiego, Kąpielowa, Królowej Jadwigi, Książąt Mazowieckich, Księcia Witolda, Księżnej Anny, M. Konopnickiej, Maćka z Bogdańca, Magazynowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nadjeziorna, Pomorska, Porucznika Władysława Świackiego „Sępa", prof. Władysława Szafera, Roosevelta, S. Żeromskiego, St. Moniuszki, Stary Rynek, Szkolna, T. Kościuszki, Toruńska, Wawelska, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zawiszy, Zbyszka z Bogdańca.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Adam Waszkiewicz
131
(2,08%)
-
7
Adam Arciszewski
141
(2,24%)
-
5
Iwona Iglik
64
(1,02%)
-
4
Marek Horyń
63
(1,00%)
-
6
Ewa Nowicka
139
(2,21%)
-
1
Wioletta Paczkowska
737
(11,70%)
-
2
Krzysztof Piłat
833
(13,23%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
2
Monika Koniecko
39
(0,62%)
-
1
Tomasz Bińczak
66
(1,05%)
-
6
Grzegorz Czesław Podbielski
24
(0,38%)
-
7
Kinga Brzuzy
27
(0,43%)
-
3
Kazimierz Potapczyk
71
(1,13%)
-
5
Karolina Malinowska
14
(0,22%)
-
4
Radosław Chludziński
29
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
1
Karol Robert Marchel
503
(7,99%)
-
6
Sebastian Bolesław Kosiorek
352
(5,59%)
-
4
Faustyna Anna Mosiej
340
(5,40%)
-
3
Małgorzata Marzanna Russek
278
(4,41%)
-
2
Zbigniew Jędrkiewicz
205
(3,26%)
-
5
Wiesława Sędziak
218
(3,46%)
-
7
Witold Żukowski
231
(3,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Urszula Obuchowska
67
(1,06%)
-
2
Paweł Stanisław Grejcz
390
(6,19%)
-
5
Ireneusz Gorlo
72
(1,14%)
-
4
Edyta Wocial
167
(2,65%)
-
1
Anna Kossakowska
581
(9,23%)
-
3
Mariusz Wojciech Oszmian
271
(4,30%)
-
7
Bogdan Mieczysław Nowacki
245
(3,89%)
Okręg 3
rondo: Żołnierzy Niezłomnych, ulice: 11 - go Listopada, Adama Asnyka, Augustowska, Czesława Miłosza, Dolna, gen. Bora Komorowskiego, gen. Fieldorfa „Nila", gen. Stefana Grota Roweckiego, Generała Józefa Bema, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Sikorskiego numery nieparzyste, numery parzyste od 2 do 4a oraz od 20 do końca, Generała Zygmunta Podhorskiego, Grodzieńska, I. Malmeda, Ignacego Kraszewskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jagiełły, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, K. A. Bahrkego, Kolonia, Konieczki, Krakowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lwowska, M. Kajki, Majora Jana Piwnika Ponurego, Mazurska, mjr H. Dobrzańskiego, mjr Henryka Sucharskiego, płk Witolda Pileckiego, R. Traugutta, Siegfrieda Lenza, Słoneczna, Stanisława Staszica, Suwalska numery nieparzyste, Szosa Obwodowa, Śląska, Tęczowa, Trasa Niepodległości, W. Witosa, Warmińska, Warszawska, Wileńska, Willowa, Władysława Broniewskiego.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jerzy Muśko
363
(5,73%)
-
1
Robert Stanisław Dawidowski
811
(12,80%)
-
5
Julita Wysocka
146
(2,30%)
-
4
Justyna Has
77
(1,22%)
-
3
Kamila Rozmysłowska
109
(1,72%)
-
6
Stefan Michał Marcinkiewicz
254
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
6
Artur Patryk Zapolski
18
(0,28%)
-
5
Krystyna Danuta Machanowska
14
(0,22%)
-
4
Anna Fabczak
16
(0,25%)
-
1
Władysław Brzuzy
80
(1,26%)
-
2
Romuald Szuliński
131
(2,07%)
-
3
Katarzyna Butkiewicz
11
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
4
Aleksandra Barbara Szejda
182
(2,87%)
-
1
Marek Chojnowski
943
(14,89%)
-
5
Adam Rydzewski
136
(2,15%)
-
2
Bożenna Puławska
443
(6,99%)
-
3
Joanna Porucznik
656
(10,36%)
-
6
Dariusz Wasilewski
406
(6,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Henryk Zdanowski
291
(4,59%)
-
1
Ryszard Skawiński
703
(11,10%)
-
3
Marianna Lesiewicz
243
(3,84%)
-
6
Agnieszka Kisłowska
92
(1,45%)
-
5
Dariusz Jurczykowski
89
(1,40%)
-
4
Joanna Zalewska
121
(1,91%)
Okręg 4
Gminy: Ełk, Stare Juchy.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krzysztof Bronakowski
672
(12,17%)
-
2
Ewelina Truszkowska
340
(6,16%)
-
3
Marta Dąbrowska
169
(3,06%)
-
4
Daniel Dymek
81
(1,47%)
-
6
Elżbieta Gawecka
152
(2,75%)
-
5
Bernard Zdzisław Szrejter
161
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
4
Danuta Kazimiera Borawska
13
(0,24%)
-
5
Grzegorz Truszkowski
58
(1,05%)
-
2
Bożena Danuta Czajka
77
(1,39%)
-
6
Przemysław Makowski
106
(1,92%)
-
1
Stanisław Łojewski
314
(5,69%)
-
3
Bożena Wołyniec
199
(3,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
4
Sławomir Jan Zieliński
235
(4,26%)
-
1
Anna Iwaszko
539
(9,76%)
-
5
Elżbieta Zatowska
186
(3,37%)
-
2
Stanisław Grzegorz Brzeziński
201
(3,64%)
-
3
Danuta Pawłowska
135
(2,45%)
-
6
Krzysztof Wilczyński
103
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krystyna Rusiecka
383
(6,94%)
-
1
Albert Zabielski
276
(5,00%)
-
6
Małgorzata Żukowska
308
(5,58%)
-
4
Magdalena Kunda
188
(3,41%)
-
5
Jarosław Truszkowski
151
(2,74%)
-
2
Tomasz Stanisław Bartnik
474
(8,59%)
Okręg 5
Gminy: Kalinowo, Prostki.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Anna Dulka
159
(3,22%)
-
5
Ryszard Podgórski
162
(3,28%)
-
1
Agnieszka Skrocka
676
(13,68%)
-
2
Krzysztof Pieloch
258
(5,22%)
-
3
Arleta Ekstowicz
140
(2,83%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
1
Celina Jankowska
25
(0,51%)
-
2
Wojciech Andrzej Cyranowski
129
(2,61%)
-
4
Wiktoria Elżbieta Zduńczyk
4
(0,08%)
-
5
Elżbieta Supińska
49
(0,99%)
-
3
Krzysztof Supiński
60
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
1
Andrzej Wiszowaty
934
(18,90%)
-
3
Izabela Beata Pawłowska
86
(1,74%)
-
2
Mariusz Kazimierz Klepacki
792
(16,02%)
-
5
Janusz Dariusz Krause
169
(3,42%)
-
4
Teresa Zamojska
129
(2,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Adam Przyborowski
445
(9,00%)
-
5
Eugeniusz Zygmunt Jastrzębski
172
(3,48%)
-
2
Sylwia Angelika Grzęda
270
(5,46%)
-
3
Marta Kiluk
182
(3,68%)
-
4
Piotr Krat
102
(2,06%)