Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kętrzyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Dagmara Barbara Iwaniuk
275
(2,59%)
-
4
Aneta Pietrzyk-Hornicka
310
(2,92%)
-
1
Zbigniew Olenkowicz
918
(8,65%)
-
7
Krzysztof Krupienik
201
(1,89%)
-
10
Karol Adrian Tomczak
127
(1,20%)
-
2
Mirosław Sieniakowski
389
(3,67%)
-
6
Aneta Jolanta Janczuk
244
(2,30%)
-
3
Ewa Stadnicka
302
(2,85%)
-
8
Dariusz Popławski
293
(2,76%)
-
9
Lech Ryndzionek
313
(2,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Bogdan Krajewski
113
(1,07%)
-
1
Bartosz Jan Walewski
225
(2,12%)
-
3
Halina Krystyna Ulińska
182
(1,72%)
-
5
Andrzej Jankowski
73
(0,69%)
-
2
Andrzej Szczurko
204
(1,92%)
-
6
Grażyna Koper
91
(0,86%)
-
9
Ewa Wilk
76
(0,72%)
-
8
Wojciech Czubaszek
58
(0,55%)
-
7
Zyta Laura Mazurowska
94
(0,89%)
-
10
Witold Marian Gagacki
180
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE
-
8
Zygmunt Orzoł
17
(0,16%)
-
10
Tadeusz Bartasun
115
(1,08%)
-
3
Marzenna Bogusława Utko
96
(0,90%)
-
2
Katarzyna Wiktoria Klamczyńska
28
(0,26%)
-
1
Bronisław Jan Goździewski
669
(6,31%)
-
5
Izabela Nadolska
25
(0,24%)
-
7
Katarzyna Iwona Witkowska
22
(0,21%)
-
6
Przemysław Niski
27
(0,25%)
-
9
Iwona Spodyniuk
20
(0,19%)
-
4
Mirosława Tabaka
47
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
8
Katarzyna Policha
53
(0,50%)
-
6
Dorota Anna Nowik
159
(1,50%)
-
3
Krzysztof Andrzej Niemiec
102
(0,96%)
-
5
Andrzej Klimowicz
275
(2,59%)
-
1
Krzysztof Jerzy Tytman
670
(6,32%)
-
4
Iwona Koniuszek
145
(1,37%)
-
9
Urszula Baraniecka
468
(4,41%)
-
2
Iwona Kozłowska
112
(1,88%)
-
7
Adrian Czubaszek
64
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Kochanowski
1 441
(13,58%)
-
3
Piotr Soćko
339
(3,20%)
-
9
Dorota Głąbińska
45
(0,42%)
-
5
Joanna Symonajć
113
(1,07%)
-
4
Wanda Iwaszkiewicz
123
(1,16%)
-
8
Ewa Bożena Piotrowska
88
(0,83%)
-
10
Andrzej Michalski
210
(1,98%)
-
7
Piotr Sopyła
95
(0,90%)
-
2
Jerzy Skórski
164
(1,55%)
-
6
Paweł Galin
40
(0,38%)
Okręg 2
Gmina Korsze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Alina Janiszewska
352
(10,44%)
-
4
Henryka Sonnak
131
(3,88%)
-
3
Marek Adamowicz
97
(2,88%)
-
5
Jan Rynkiewicz
67
(1,99%)
-
2
Magdalena Cichoń
144
(4,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ewa Wronisz
273
(8,10%)
-
1
Jan Adam Adamowicz
296
(8,78%)
-
5
Krzysztof Zenon Piwiszkis
118
(3,50%)
-
3
Jan Czerwiński
36
(1,07%)
-
4
Agnieszka Kragiel
55
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE
-
2
Wiesław Prusik
160
(4,74%)
-
5
Stefania Maria Siewruk-Welens
283
(8,39%)
-
1
Artur Romanowski
99
(2,94%)
-
3
Iwona Bondar
51
(1,51%)
-
4
Barbara Janina Antończyk
85
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
2
Beata Anna Wrona
72
(2,14%)
-
1
Waldemar Krzysztof Kuczyński
133
(3,94%)
-
5
Andrzej Milewicz
23
(0,68%)
-
3
Tomasz Mańkowski
62
(1,84%)
-
4
Janina Konopka
80
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Rozalia Michałowska
50
(1,48%)
-
4
Jarosław Paszko
41
(1,22%)
-
5
Leszek Marek Szewczuk
110
(3,26%)
-
2
Wanda Tomaszewska
69
(2,05%)
-
1
Zdzisław Andrzej Flis
485
(14,38%)
Okręg 3
Gminy: Kętrzyn, Reszel
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Janusz Stanisław Kozoń
245
(4,14%)
-
6
Andrzej Marian Wilkaniec
35
(0,59%)
-
1
Ryszard Marek Kawczyński
334
(5,65%)
-
2
Sławomir Marek Jarosik
199
(3,37%)
-
7
Małgorzata Bylicka
284
(4,80%)
-
4
Elżbieta Jabłonka
136
(2,30%)
-
5
Krystyna Dorota Gołaszewska
125
(2,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Agnieszka Renata Olszewska-Celej
42
(0,71%)
-
1
Jarosław Pieniak
699
(11,83%)
-
7
Stanisław Bugnacki
52
(0,88%)
-
4
Alina Pędzich
66
(1,12%)
-
3
Edward Szypulski
50
(0,85%)
-
6
Jolanta Bożena Grzyb
97
(1,64%)
-
2
Ryszard Piotr Kaczmarczyk
97
(1,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE
-
2
Ireneusz Żukowski
216
(3,65%)
-
5
Krzysztof Wojciech Pikała
187
(3,16%)
-
1
Mirosław Czarnecki
101
(1,71%)
-
3
Jadwiga Nowińska
92
(1,56%)
-
4
Elżbieta Ogłuszka
30
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
4
Andrzej Stefan Sobczak
117
(1,98%)
-
1
Andrzej Grzegorz Kwiatkowski
200
(3,38%)
-
5
Teresa Prokop
250
(4,23%)
-
2
Olga Halina Wanago
594
(10,05%)
-
3
Magdalena Kuleszo
47
(0,80%)
-
7
Andrzej Lewandowski
463
(7,83%)
-
6
Jarosław Józef Charkot
176
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Miazga
39
(0,66%)
-
1
Piotr Węglarski
632
(10,69%)
-
3
Zbigniew Stanisław Dumkiewicz
30
(0,51%)
-
6
Jolanta Snacka
41
(0,69%)
-
4
Joanna Patrycja Końka
52
(0,88%)
-
5
Grażyna Długosz
88
(1,49%)
-
7
Kazimierz Wróblewski
95
(1,61%)
Okręg 4
Gminy: Barciany, Srokowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Beata Górska
89
(2,35%)
-
2
Małgorzata Anna Chociełowska
163
(4,31%)
-
1
Łukasz Jakub Wiśniewski
401
(10,59%)
-
5
Jacek Kazimierz Sapela
132
(3,49%)
-
4
Adam Makar
42
(1,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Franciszek Szepietowski
144
(3,80%)
-
3
Justyna Bukowska
76
(2,01%)
-
4
Wioletta Wawer
113
(2,98%)
-
5
Henryk Sznip
53
(1,40%)
-
2
Paweł Oracz
141
(3,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Piotr Drozd
212
(5,60%)
-
3
Anna Agnieszka Smakosz
134
(3,54%)
-
2
Małgorzata Jagna Cwalina
53
(1,40%)
-
4
Bożena Radawiec
39
(1,03%)
-
5
Janusz Tomasz Januszewski
171
(4,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD
-
3
Katarzyna Kustra
82
(2,17%)
-
2
Aleksander Kamiński
302
(7,98%)
-
4
Jadwiga Zofia Zając
47
(1,24%)
-
5
Wojciech Paweł Gryczka
110
(2,91%)
-
1
Mirosław Bobrowski
621
(16,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maria Pietrzak
72
(1,90%)
-
1
Jarosław Podgórski
370
(9,77%)
-
2
Ewelina Smakosz
73
(1,93%)
-
5
Ewa Woźniak
85
(2,25%)
-
4
Jan Zdzisław Pietrzak
61
(1,61%)