Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzydowo, Ryńskie, Lesiak Ostródzki, Ornowo, Jankowiec, Pobórze, Rudno, Smykowo .
Pokaż więcej
Stanisław Korpusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
120
(29,63%)
Nadia Sochocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
98
(24,20%)
Dawid Sadowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
151
(37,28%)
Paweł Kaszuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
36
(8,89%)
Okręg 2
Durąg, Pancerzyn, Grabin, Grabinek, Cibory, Dziadyk, Kraplewo, Prusowo, Lichtajny.
Pokaż więcej
Mariusz Ignatjuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ NOWICKI
103
(19,73%)
Leszek Muraszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
120
(22,99%)
Roman Nowakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(20,88%)
Ewelina Kamila Freigin
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
120
(22,99%)
Marzena Matuszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
70
(13,41%)
Okręg 3
Morliny, Tyrowo.
Pokaż więcej
Józef Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
200
(54,79%)
Grzegorz Stanisław Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
165
(45,21%)
Okręg 4
Kajkowo, Przylądek, Szafranki.
Pokaż więcej
Andrzej Bartnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
434
(62,63%)
Jacek Eidtner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
99
(14,29%)
Mirosław Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
160
(23,09%)
Okręg 5
Górka, Idzbarski Młyn, Lipowiec, Worniny, Wólka Lichtajńska, Idzbark.
Pokaż więcej
Witold Bojar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
0
(0,00%)
Okręg 6
Lubajny, Nowe Siedlisko, Zwierzewo.
Pokaż więcej
Anna Ewa Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
297
(49,83%)
Michał Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ NOWICKI
172
(28,86%)
Edyta Skrętowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
15
(2,52%)
Irena Katarzyna Głuszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
112
(18,79%)
Okręg 7
Kątno, Szklarnia, Buńki, Gąski, Jabłonka, Stare Jabłonki, Zawady Małe, Żurejny.
Pokaż więcej
Barbara Teresa Stabińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
238
(68,00%)
Emilia Machula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
59
(16,86%)
Aneta Alicja Korowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
53
(15,14%)
Okręg 8
Ostrowin, Szyldak, Wyżnice.
Pokaż więcej
Ewa Adamczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
129
(28,17%)
Marek Szostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA
203
(44,32%)
Sylwia Czubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
126
(27,51%)
Okręg 9
Czyżówka, Samborowo, Samborówko, Zabłocie.
Pokaż więcej
Łukasz Andrzej Wolf
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
507
(77,05%)
Beata Anna Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
151
(22,95%)
Okręg 10
Nastajki, Turznica, Wirwajdy.
Pokaż więcej
Janusz Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
208
(73,76%)
Arkadiusz Janusz Dargacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
74
(26,24%)
Okręg 11
Gierłoż, Nowa Gierłoż, Podlesie, Ciemniak, Gruda, Reszki, Smykówko.
Pokaż więcej
Dominik Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
140
(65,42%)
Mieczysław Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
74
(34,58%)
Okręg 12
Bałcyny, Lesiak Lipowski, Lipowo, Marynowo.
Pokaż więcej
Tomasz Klimecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
147
(47,88%)
Marzena Grzeszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
78
(25,41%)
Małgorzata Chilińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
82
(26,71%)
Okręg 13
Naprom, Pietrzwałd, Bednarki, Miejska Wola, Ryn.
Pokaż więcej
Marek Chudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
107
(29,97%)
Jarosław Adam Pawszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
137
(38,38%)
Jacek Edward Konkiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
113
(31,65%)
Okręg 14
Giętlewo, Janowo, Glaznoty, Wólka Klonowska, Wygoda, Wysoka Wieś Klonowo, Nowy Folwark, Zajączki.
Pokaż więcej
Lila Grażyna Brzózka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
92
(29,39%)
Wioletta Czossek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA OSTRÓDA
178
(56,87%)
Angelina Sandra Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
43
(13,74%)
Okręg 15
Międzylesie, Ruś Mała, Warlity Wielkie, Czarny Róg, Czerwona Karczma, Wałdowo.
Pokaż więcej
Łukasz Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY BOGUSŁAWA FIJASA!
267
(66,58%)
Bartłomiej Rasztęborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"
134
(33,42%)