Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Biskupiec ulica: Kasztanowa, Kościuszki, Kwiatowa, Lipowa, Szpitalna, Sztynwałdzka, Wolności, Wybudowanie, sołectwo: Fitowo.
Pokaż więcej
Andrzej Bogdan Plichta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
140
(51,09%)
Mirosław Święty
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(18,98%)
Sandra Murawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
82
(29,93%)
Okręg 2
sołectwo: Biskupiec ulica: Akacjowa, Jesionowa, Osiedle, Podgórna, Podleśna, Rynek, Szewska.
Pokaż więcej
Zbigniew Buzanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(46,82%)
Roman Wiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(7,12%)
Mieczysław Franciszek Piekarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
105
(39,33%)
Anna Barbara Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
18
(6,74%)
Okręg 3
sołectwo: Biskupiec ulica: Długa, Grudziądzka, Krótka, Kościelna, Pełna, Piekarska, Słoneczna, Szkolna, Tkacka.
Pokaż więcej
Kazimierz Adam Posiadeł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(18,47%)
Piotr Dudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(13,25%)
Kazimierz Henryk Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
142
(57,03%)
Agnieszka Ciskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
28
(11,24%)
Okręg 4
sołectwo: Piotrowice, Piotrowice Małe.
Pokaż więcej
Arkadiusz Janusz Foj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(41,72%)
Jan Manista
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
169
(58,28%)
Okręg 5
sołectwo: Bielice, Krotoszyny od nr 1 do nr 30.
Pokaż więcej
Witold Smaciarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(30,00%)
Stefan Jan Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(24,86%)
Jerzy Dembek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
151
(40,81%)
Janusz Piotr Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
16
(4,32%)
Okręg 6
sołectwo: Czachówki, Krotoszyny od nr 30a do nr 137.
Pokaż więcej
Tomasz Dembek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(40,51%)
Eugeniusz Ludwik Skolmowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(21,25%)
Anna Banaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
123
(34,84%)
Wioletta Marzanna Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
12
(3,40%)
Okręg 7
sołectwo: Lipinki
Pokaż więcej
Kazimierz Bronisław Szram
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(15,85%)
Justyna Nadrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
57
(23,17%)
Marta Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
4
(1,63%)
Ludwik Falkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
146
(59,35%)
Okręg 8
sołectwo: Babalice z wsią Sędzice, Mierzyn, Sumin
Pokaż więcej
Ewa Bożena Wyrzykowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(19,00%)
Zbigniew Jan Kraskowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(41,18%)
Agnieszka Beyer-Niczyporuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
83
(37,56%)
Grzegorz Zbigniew Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
5
(2,26%)
Okręg 9
sołectwo: Gaj, Łąkorz od nr 71a do nr 176
Pokaż więcej
Marek Szychowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(28,80%)
Stefan Wojciech Raczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(25,20%)
Małgorzata Szustak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
115
(46,00%)
Okręg 10
sołectwo: Łąkorek, Łąkorz od nr 1 do nr 71
Pokaż więcej
Stanisław Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(33,90%)
Jerzy Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
117
(66,10%)
Okręg 11
sołectwo: Ostrowite
Pokaż więcej
Ewa Maria Kasprowicz-Walkusz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(33,15%)
Damian Edmund Tudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(36,46%)
Zbigniew Brzozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
55
(30,39%)
Okręg 12
sołectwo: Osetno, Rywałdzik, Wardęgowo
Pokaż więcej
Bożena Kołpacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(19,41%)
Zbigniew Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
127
(53,59%)
Piotr Kolinski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
64
(27,00%)
Okręg 13
sołectwo: Podlasek, Słupnica
Pokaż więcej
Jan Stanisław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(61,09%)
Leszek Władysław Zduniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(14,48%)
Sławomir Czarnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
54
(24,43%)
Okręg 14
sołectwo: Podlasek Mały, Wielka Tymawa z wsią Osówko
Pokaż więcej
Witold Franciszek Grudzień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(65,00%)
Ryszard Rosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
35
(35,00%)
Okręg 15
sołectwo: Szwarcenowo, Wielka Wólka, Wonna
Pokaż więcej
Piotr Bernard Łukaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
188
(45,74%)
Irena Stanisława Klinicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(15,33%)
Katarzyna Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBKA
144
(35,04%)
Mariusz Marcin Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MILEWSKIEGO
16
(3,89%)